Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Про надзвичайну сесію Чопської міськради без купюр (ВІДЕО)

4 березня 2016 року відбулася позачергова сесія Чопської міської ради, яка була скликана на вимогу медиків вузлової лікарні станції Чоп – на своєму страйку, що відбувся напередодні. Адже два місяці даний медичний заклад не фінансувався та його працівники не отримували зарплатню!

Патова ситуація склалася суто із-за технічних причин, викликаних непрописаністю у законодавстві деяких моментів, що стали каменем спотикання для місцевої влади. До кінця незрозумілим залишилося питання і правомірності фінансування лікарні саме з місцевого бюджета. Адже на кожного жителя міста Чоп для надання медичних послуг вже виділена субвенція з державного бюджету. Чи не спричинить додаткове фінансування вузлової лікарні за рахунок місцевого бюджету дублювання?
Схоже, що насправді воно так і буде. Тому що мер вже підписав договір на медичні послуги з районною лікарнею. Тепер ще з вузловою підпише. Виходить, послуги таки будуть дублюватися – як і одночасне фінансування двох закладів.Небажання містян їздити на прийом до лікаря до Ужгорода здається цілком зрозумілою, але ,насправді, таке маленьке місто, як Чоп, не потребує ДВОХ лікарень – їх фінансування є непосильним тягарем для місцевого бюджету. Я навмисно всіх виступаючих знімав на відео, аби не вдаватися до подробиць та описання тої атмосфери, яка панувала на обговоренні болючого для наших медиків питання – все можна побачити на власні очі. І хоча питання з фінансуванням медичного закладу нарешті було позитивно вирішено, але спосіб, у який це було зроблено, містить як порушення регламенту, так і відсутність всіх відповідей – у тому числі у юридичній площині.
Зрозуміло одне: всім присутнім набридла ця проблема, аби демонструвати ще й здатність до розв’язання технічних моментів. Також всі розуміють і те, що медичний заклад місту потрібний. Але вважаю ганебною позицію Петра Лазаря – “світила” з фінансового управління Закарпатської ОДА – який виявився вкрай нездатним висвітлити бодай одне з трьох слушних питань, заданих місцевим депутатом Георгієм Мартиновим. Я прошу всіх звернути увагу саме на цей момент: це самий початок другої частини відео. Цій відповіді депутат Мартинов Г. дав належну оцінку : “Не фахово!”Адже продемонструвавши зверхність до наявної проблематики, “світила” різного рівня з ОДА, які за останній час не спромоглися надати ніяких методичних порад, породили колапс з фінансуванням Чопської вузлової лікарні. Адже саме ТАКА відповідь є відображенням ганебного ставлення ОДА, в цілому, до молодої команди мера Самардака В. І якщо бурхливі оплески вкрай збурених медиків, що стали заручниками ситуації, якось зрозумілі, то фракція Єдиного Центру, очолювана злодійкуватою екс-мершою Галиною Цар, відкрито продемонструвала своє зневажливе ставлення до законобраного мера, “ламаючи його через коліно” вимогою переголосування вже проголосованих питань та залякуючи присутніх бодай у спробі оскарження результатів суперечливого ПЕРЕголосування Зрозуміло, що для Галини Цар результат будь за яку ціну – навіть протизаконну – це її життєве кредо, “завдяки” чому вона і злетіла зі свого “трону”. Але чому всі депутати Чопської міськради погодилися на переголосування всупереч регламенту, я можу виправдати лише 3-х годинною втомою та фактором “інстинкту натовпу”.
Попередній підсумок для медиків і містян поки що втішний – у кінці тунеля нарешті з’явилося світло. У найближчий час вузлова лікарня ст.Чоп буде реорганізована у міську, але яку кількість профільних спеціалістів потягне місцевий бюджет, покаже час. Адже стратегія у цьому напрямку лишилася невизначеною.
Вважаю, що через таке рішення екс-Цариця вирішила залишити діючого мера Самардака без зайвої копійки на комунальні потреби. А без прогресу в комунальних питаннях йому ніколи не виграти жодних виборів. Розрахунок ідеальний. Лікарнею не закінчіться.. Ось побачите!

Валерій Наталевич

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008