Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів

Минуло тижня Чопі страйкували медики та була проведена позачергова сесія. Для маленького прикордонного містечка, яке завжди жило тихим провінційним життям такі баталії стали незвичними.
У вівторок 2 березня чопські медики із залізничної лікарні, підігріті популістськими лозунгами депутатів міського осередку Єдиного Центру з самого ранку розпочали страйк перед будівлею міської ради вимагаючи заробітну плату або виключення закладу ДЗ «Вузлова лікарня станції Чоп» із мережі бюджетних закладів міста.

В результаті переговорів було вирішено 4 березня скликати позачергову сесію міської ради для вирішення даної проблемної ситуації.
Вщент заповнений зал засідань міської ради, велика кількість представників преси та запрошених, бурхливі обговорення даного питання вилились у одне єдине рішення, яке міські депутати приймали двічі навіть порушуючи регламент ради.
Основним каменем спотикання, який ніяк не могли зрушити місця стало майно залізничної лікарні по вул. Молодіжна 12.
У лютому 2015 року Прем’єр-міністром України було видано розпорядження про передачу цілісного майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня станції Чоп» громаді міста Чоп, у склад якого входить корпус алергологічної лікарні у селищі Солотвино Закарпатської області.
Корпус чопської будівлі лікарні за адресою Молодіжна 12 знаходиться на балансі Мукачівського БУ-5, а все медичне майно, техніка і обладнання знаходиться на балансі Ужгородського відділення Львівської залізниці.
У березні минулого року міська рада приймає рішення про надання згоди прийняття даного закладу, яке скасовує у липні 2015 року та приймає його у новому формулюванні.
У серпні-вересні минулого року міські чиновники повинні були створити комісії та прийняти дане майно, але час пролетів досить швидко, розпочався виборчий процес і нікому із міських урядників не було діла до залізничної лікарні.
Наступив листопад, міська влада змінилася, а з першого грудня все майно, яке знаходилося на балансі БУ-5 та Ужгородського відділення Львівської залізниці опинилося в статутному фонді ПАТ «Українська залізниця».
Отже, з початку нового 2016 року у складі цілісного майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп» залишилася законсервована та непрацююча алергологічна лікарня у Солотвині та чопські медики-залізничники. Час невпинно збігав, а медичні працівники залишилися без заробітної плати.
Повертаючись до позачергового засідання сесії можна побачити, як депутати-залізничники вдало розіграли сценарій, а виступ депутата І.Вольського став переломним моментом у засіданні сесії. Після бурхливого обговорення депутат Ігор Вольський, виступ якого можна побачити за наступним посиланням (виступ депутата І.Вольського 12.20 -14.40 хв.) повідомив про те, що йому тільки-що телефонували та сказали, що у середу 9 березня у місті Чоп буде договір на оренду всього майна залізничної лікарні по вул. Молодіжній 12 на 49 років. Правда, як зауважив депутат договір буде підписано між Львівською залізницею та головним лікарем залізничної лікарні.
На радості, що нарешті питання майна вдалося зрушити з місця чопські обранці порушуючи регламент своєї ж ради прийняли рішення про фінансування медиків.
Сьогодні наше видання звернулося до одного із представників ініціативної групи медиків ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп», яка повідомила, що дійсно Львівська залізниця надіслала головному лікареві договір на оренду всього майна, правда чомусь лише на 9 місяців тільки до 1 вересня 2016 року.
Отже, оренда з 49 років чудом перетворилася на 9 місяців, або депутат Ігор Вольський ввів в оману цілу Чопську міську раду, громаду міста, медиків та всіх присутніх на позачерговій сесії міської ради. Крім того, в умовах договору передбачені штрафні санкції. Будемо надіятися, що головний лікар не підпише таку кабалу.
Невже, Львівська залізниця хоче вчергове кинути громаду міста: так, як кинула у 2002 році передаючи на баланс міста не відремонтований житловий фонд, обіцяючи витратити на його ремонт 2 млн. гривень;
так як кинула в середині 2015 року минулу міську владу передавши на баланс міста без опалення, ремонту та документів гуртожиток по вул. Пушкіна 5, який ледве не згорів зимою цього року від величезного перевантаження електромережі щитової;
так, як кинув всіх містян ВОДЧ-5 Львівської залізниці піднявши майже у 7 разів тарифи на мутне «латорицьке» болото з вічними проривами магістральних труб та розритими вулицями міста.
Тепер, черговим об’єктом стала будівля та майно залізничної лікарні по вул. Молодіжній 12.
Невже знову, Львівська залізниця обдурить громаду міста і жителям міста прийдеться їздити у свою міську лікарню в Солотвино, а лікарі медичного закладу опиняться на вулиці або їздитимуть у Солотвино.
Ось таких міських обранців ми обрали восени 2015 року: одні пустослівно кидають обіцянки на вітер обманюючи громаду міста, а інші - довірливо за це піднімають руки.
Звідси напрошується один висновок, потрібно всій громаді міста об’єднатися для захисту цього майна залізничної лікарні по вул. Молодіжній, щоб воно через деякий час не прилипло до чиїхось липких рук.
Як кажуть в народі, поживемо-побачимо.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008