Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».
Відео пленарного засідання 7 сесії міської ради VII скликання

У п’ятницю, 18 березня, відбулося І засідання 7 сесії Чопської міської ради VII скликання.До порядку денного було підготовлено та обговорено 18 проектів рішень сесії.
У зв’язку з тим, що 17 березня, на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про затвердження акту приймання – передачі з державної у комунальну власність територіальної громади м. Чоп Державний заклад “Вузлова лікарня станції Чоп ДТГО “Львівська залізниця”», Чопський міський голова Валерій Самардак вніс додаткове питання на розгляд сесії «Про реорганізацію державного закладу «Вузлова лікарня станції Чоп ДТГО «Львівська залізниця» шляхом перетворення». Через свою важливість депутати прийняли рішення розглядати його першим на сьогоднішньому засіданні сесії.

Перед розглядом рішень міські обранці мали можливість заслухати депутатські звернення, які більшістю голосів не були включені до порядку денного.
Після розгляду питання, яке стосувалося лікарні, та його одноголосного прийняття, Чопський міський голова привітав присутніх працівників медичної установи та депутатів зі створенням Комунального закладу «Чопська міська лікарня». Для того, щоб розпочати здійснювати законне фінансування закладу вже з наступного тижня медиків Валерій Самардак відразу вручив в. о. головного лікаря Світлані Ілюшиній «Реєстр змін №1 від 17.03.2016р. до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету на 2016 рік». Задоволені позитивним вирішенням свого питання присутні на засіданні сесії медики подякували та відразу повернулися на свої робочі місця.

7 сесія Чопської міської ради ( 1 пленарне засідання – частина 1)


7 сесія Чопської міської ради ( 1 пленарне засідання – частина 2)7 сесія Чопської міської ради ( 1 пленарне засідання – частина 3)7 сесія Чопської міської ради ( 1 пленарне засідання – частина 4)Усі включені до порядку денного сесії питання були розглянуті та підтримані депутатами.
Наостанок було оголошено про скликання ІІ засідання 7 сесії наступної п’ятниці, 25 березня, о 10.00 год. та наголошено на необхідності подати до 01 квітня 2016 року декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання майнового характеру.
У різному депутати обговорили питання щодо створення ОСББ і діяльності комунального підприємства “МКП ЖКГ “Тиса” у місті Чоп.

За матеріалами офіційного сайту Чопської міської ради

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008