Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Нарешті буде порядок

Роками у нашому Чопі існувало Чопське відділення міліції Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області. Про його «ефективність» роботи відомо всім. Особового складу було замало, крім міста у підпорядкуванні відділення перебували ще і навколишні села. Вдень ще можна було звертатись у відділення, хтось був на місці, або керівники, або оперативні працівники, або дільничні інспектори. Якщо ж біда сталася вночі, то треба було чекати оперативну групу райвідділу з с.Оноківці Ужгородського району.

У Чопському відділенні вночі знаходились лише черговий і помічник, які могли прийняти заяву, але реальну допомогу надати не могли, оскільки не могли залишити чергову частину. Як кажуть про собаку: «Все розуміє, тільки сказати нічого не може».
У разі нагальної необхідності допомогу місцевій владі у забезпеченні правопорядку під час проведення загальноміських заходів міг надати підрозділ транспортної міліції.
З початком реорганізації органів внутрішніх справ у минулому році місто фактично залишилось без органів правопорядку. Ліквідовано Чопське відділення міліції, ліквідовано транспортну міліцію. В місті постійно чергує тільки група відомчої охорони, яка займається суто охороною підконтрольних об’єктів. Адже, забезпечення правопорядку, припинення злочинів не відноситься до їх компетенції. Співробітники Ужгородського районного відділення поліції відвідують місто Чоп, як правило, або для виконання своїх окремих робочих заходів, або на запрошення міської влади для забезпечення громадського порядку під час масових заходів. Для виїзду на місце злочину доводиться чекати оперативну групу з райвідділення, яка може приїхати і через годину, і через дві. Є ряд об’єктивних причин, які не завжди дозволяють оперативно реагувати на порушення правопорядку або на події злочину. Це зрозуміло, і перераховувати їх не варто.
Починаючи з 2008 року керівництво Чопської міської ради, депутатський корпус намагались вирішити це болюче для міста питання забезпечення законності і правопорядку. Писалися листи керівництву обласної міліції, Міністру внутрішніх справ. На жаль, отримувались лише відписки.
Проблема протидії злочинності та охорони правопорядку не залишається поза увагою і у нинішньої влади. Розуміючи її важливість міський голова Самардак В.В. 1 березня 2016 року звернувся за допомогою у Департамент патрульної поліції Національної поліції України, зважаючи на безкомпромісність у діяльності цих підрозділів.
І ось, справа нарешті зрушила з мертвої крапки. Питання вирішено позитивно, і що радує, оперативно. 24 березня, у Чопі офіційно розпочала свою роботу патрульна поліція Ужгорода та Мукачева.
Презентували нову поліцію в Чопі начальник ГУНП України в Закарпатській області Сергій Князєв , начальник Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Юрій Марценишин і його заступник Сергій Мельник .
Територія міста для чергування поділена на частини, по яких курсуватимуть цілодобово дві патрульні машини причому, не тільки в центрі, а і по всіх окраїнних вулицях міста. Ще одне авто патрулюватиме відрізок дороги між Чопом та Ужгородом.
Вивчивши місто за пару днів нові патрульні встигатимуть добратися до потрібного місця за лічені хвилини.
Надіємось, їх робота дозволить нашим мешканцям спокійно ходити вулицями міста ввечері і вночі, ніхто не заважатиме людям спокійно спати дикими оргіями вдома або по «генделиках», буде вирішено питання оперативного реагування на злочини та правопорушення.
Викликати поліцію мешканцям міста можна за телефоном «102» , який вже підключений в місті, або за міським телефоном чергового Ужгородського райвідділення поліції в с.Оноківці Ужгородського району – 63-86-81.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008