Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

У Чопі відбулися чергові відкриті слухання на яких обговорювалися перші проектні напрацювання (Відео)

У четвер 31 березня, в місті Чоп міська влада провела чергові відкриті слухання з питання будівництва власного водозабору у міському парку. На захід були запрошені спеціалісти, які розказали про виконані етапи роботи та подальші плани: директор ТОВ “Термотранс” Андрій Андрій Добей та директор ТОВ «Давінчі дизайн» Іван Ніколенко.

Керівник організації ТОВ “Термотранс” розповів присутнім мешканцям про технологію водопостачання та детально зупинився на сучасних методах фільтрування води, яку потрібно використати в Чопі. Останній пункт має неабияке значення, оскільки у свердловинах, розташованих у міському парку, вода має високий вміст заліза та марганцю, що робить її непридатною для споживання. Було зауважено, що необхідно провести окислення і перетворити ферум із двохвалентного у трьохвалентний. Це дозволить залізу осісти гранулами, і у підсумку дасть очищену питну воду.
Директор ТОВ “Термотранс” відзначив, що тиск води у водопроводі складатиме 4-4,5 атмосфер, тобто на виході в кранах даватиме потрібні 2-2,5 атмосфери, що дозволить забезпечити хорошим напором води навіть горішні поверхи багатоповерхівок.
Іван Ніколенко розповів, що розташування водозабору в міському парку не випадкове, оскільки буде використовуватися підруслова вода річки Тиса, яка є більш повноводнішою і чистішою, ніж Латориця. Крім того, у проекті, який розробляється буде використано уже встановлені водонапірні вежі для зберігання піднятої з глибини близько 60 м. неочищеної води.
Споруда насосної станції буде вписуватися в архітектурну структуру парку. Будівлю планують зробити з великими вікнами, що дозволить контролювати роботу працівників водоканалу та водити дітлахів на екскурсії. Також буде відкритий бювет із майже 12 кранами, яким зможуть користуватися усі мешканці Чопа.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008