Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Царський розмах захмарних премій напередодні виборів (Фотоматеріали, відео)

Якщо ви звертаєтесь до міської влади з проханням відремонтувати вуличне освітлення, або дитячий майданчик, або закрити кришками відкриті люки на дорогах, місцеві чиновники, зазвичай, прогнозовано писали, що у бюджеті, як завжди, немає коштів.
Мовляв, грошей ледве вистачає на покриття захищених видатків. Кожен з нас рано чи пізно стикався із таким «плачем Ярославни» місцевих органів влади. Мені завжди хотілось узнати, чи правду кажуть чиновники, коли плачуться, що грошей у бюджетах немає.

Я довго намагалась дізнатись про реальні суми щомісячних виплат посадовим особам місцевого самоврядування на окремому прикладі окремої міської ради. Але на всі мої інформаційні запити, де йшлося про гроші, що їх отримали чиновники , у голови Чопської міської ради Галини Цар та її заступників було десятки відмовок.
То вони охороняли якісь секретні персональні дані, то вони не могли без згоди особи оприлюднити суми отриманих бюджетних грошей, то я не вказала їм у запитах своє повне ім’я та по батькові, що унеможливлює надання відповіді по суті, то поштовий індекс не вказала, то не такого кольору був конверт.
Але я наполегливо шукала відповіді на свої питання і, коли нарешті, знайшла їх, відповіді мене не те, що вразили, вони зруйнували всі стереотипи про порядок та причини отримання премій, як таких, матеріальної допомоги , надбавок за вислуги та ранги, надбавок за так звану інтенсивність праці, інших хитромудрих вигадок. Премії працівникам Чопської міської ради виплачувались, згідно Положення про преміювання, яке було погоджено начальником організаційного відділу Терещенко Б.Д. та затверджено Чопським міським головою Цар Г.В. 31.07.2006 року.
У розділі 3 п.3.1 цього Положення сказано, що за результатами роботи за місяць для визначення розміру премій враховуються такі показники:
-виконання працівниками заходів, передбачених планами роботи міської ради;
-виконавська дисципліна;
-трудова дисципліна;
Розмір премії залежить від виконання вказаних показників та особистого вкладу в загальні результати роботи без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами і визначаються міським головою.
Приведені нижче копії додатків до розпоряджень міського голови Галини Цар сколихнули уяву про невидимі показники у виконанні таких невидимих планів роботи міської ради. Адже ніяких планів, принаймні у міській раді міста Чоп ніколи не було протягом останніх 10 років. Особливих звитяг посадовців та високих показників соціально-економічного розвитку міста також не було. Створення нових робочих місць, залучення інвестицій, розвиток благоустрою, будівництво соціального житла, забезпечення містян якісним водопостачанням, теплопостачанням та іншими комунальними благами — це все недосяжні мрії кожного жителя майже 9-ти тисячного містечка.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008