Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Мешканці міста зареєстрували електронну петицію про звернення до Президента України щодо незаконно отриманого ордену “За заслуги”

Про проблеми чопського міського водопостачання можна писати цілі романи або новели. Вирішенням проблеми питної води займалися всі міські голови, правда одні дійсно старалися та стараються максимально вирішити її, а інші розваливши всі попередні напрацювання отримували державні нагороди.

Тут мова йтиме про державну нагороду «За заслуги ІІІ ступеня», яку отримала колишній міський голова за неіснуючу артезіанську чопську питну воду.
Для отримання високої державної нагороди у 2007 році колектив міської ради надав характеристику міському голові - шедевр брехливості: «прокачано свердловини, закуплено артезіанські насоси, прокладено водогін від підземного водозабору до мережі постачання міста, в результаті проведеної роботи місто отримало чисту артезіанською воду в кількості 500 м³ на добу».
Як стверджують працівники міської ради, які працювали в 2007 році ніяких зборів трудового колективу в травні не було та й такої рекомендаційної характеристики вони ніколи нікому не погоджували. Більш того, копія протоколу загальних зборів колективу Чопської міської ради, проведення яких є обов`язковою умовою для порушення клопотання про присвоєння державних нагород, відсутня у архіві Закарпатської обласної адміністрації, про що офіційно повідомлено міських активістів.
Враховуючи, що в цей час головою Адміністрації Президента України був Віктор Балога, то напевно такого клопотання від Закарпатської ОДА в Київ не подавалося.
Тобто, обманним шляхом без публічного та відкритого обговорення та з «липовою» характеристикою з неіснуючою артезіанською водою та іншими невидимими для містян досягненнями було введено в оману Президента України і отримано державну нагороду.

Знаючи це, активні мешканці міста на офіційному сайті Чопської міської ради зареєстрували електронну петицію «Про звернення до Президента України щодо незаконно отриманого ордену “За заслуги”».
Для її розгляду депутатами Чопської міської ради необхідно щоб протягом 90 днів було зібрано 100 електронних підписів.

Отже, буде чи не буде звернення до Президента України, шановні мешканці Чопа, залежить тільки від Вас.
Підписати електронну петицію можна сайті Чопської міської ради за цим посиланням.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008