Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Угорські митники арештували український тепловоз і локомотивну бригаду за контробандну перевозку цигарок

На початку вересня цього року прикрий випадок трапився на прикордонній станції Еперешке угорської залізниці, де місцеві митники затримали тепловоз та локомотивну бригаду депо Чоп у складі машиніста Івана Ситара і його помічника Анатолія Канагіна за звинуваченням у контрабанді.

Доклавши значних зусиль та залучивши до переговорів Укрзалізницю, 5 вересня Львівська залізниця, врешті-решт, змогла повернути на територію України свій рухомий склад.

Як повідомив редакції начальник локомотивного депо Чоп Василь Туряниця, у ніч з 1 на 2 вересня угорські митники затримали локомотивну бригаду тепловоза 2М62, яка привела на станцію Еперешке поїзд № 3641 та збиралася вирушити у зворотний шлях.

У приміщенні митниці залізничникам було пред’явлено сумки з коробками цигарок. Загалом 10 тюків по 3 коробки у кожному на суму 9,644 млн форинтів. Угорці стверджують, що локомотивна бригада під час проїзду територією Угорщини до станції Еперешке на ходу скидала ці тюки.

Після тривалого допиту на території Угорщини локомотивну бригаду таки відпустили до України. До з’ясування усіх обставин злочину працівників локомотивної бригади понижено на посадах і переведено у слюсарі. А от за арештований тепловоз довелося сплатити чималий штраф.

За інформацією прес-центру залізниці, для попередження подібних випадків у майбутньому, Львівська залізниця виступила з ініціативою щодо передачі роботи з вивезення поїздів на територію Угорщини угорським залізничникам із залученням їхнього рухомого складу. Вивільнені локомотиви можна буде задіяти на внутрішньому сполученні, де їх продуктивність у сім разів вища, аніж у прикордонному сполученні. Стосовно вивільнених локомотивних бригад буде прийнято окреме рішення.

Що ж стосується працівників залізниці, які заради власної наживи нехтуватимуть своїми посадовими обов’язками і тим завдаватимуть шкоди авторитету залізниці і країни в цілому, то після проведення службового розслідування щодо спроби провезти контрабанду в разі доведення їхньої вини, їх одразу звільнятимуть із роботи без права поновлення, а справу передаватимуть у правоохоронні органи.

Олександр ГЕРШУ "ЛЗ"
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Угорські митники арештували український тепловоз і локомотивну бригаду за контро" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008