Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

В Чопі підніматимуть тарифи на комунальні послуги

На офіційному сайті Чопської міської ради в п’ятницю 6 травня оприлюднено оголошення та проекти рішень про встановлення нових тарифів на комунальні послуги в місті. Бурхливе обговорення цих проектів рішень у соціальній мережі Facebook наштовхнуло нас на думку прорахувати нові тарифи.

Отже, переглядаємо перший проект рішення.
Першим міська влада планує затвердити новий тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів в місті Чоп ( з розрахунку 0,11 м³ норми на 1 (одного) мешканця) на рівні 77,08 грн.
Якщо добре вчитатися в проект рішення то виглядає так, що за вивезення твердих побутових відходів мешканець Чопа щомісяця платитиме 77,08 грн.*0,11 м³ = 8,48 гривень за місяць. Багато це чи мало не будемо аналізувати, залишимо дане питання економістам, але тільки з моменту останнього підняття тарифів на ці послуги ціни на паливо-мастильні матеріали виросли майже 2 рази.

Наступним кроком міська влада хоче підняти тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в місті.
В проекті рішення наше місто на відміну від попередніх тарифів розбито на 8 категорій, де чітко прописані адреси всіх комунальних будинків. Тариф у кожній категорії свій та коливається від 1.75 грн. до 0,33 грн. за площу 1 м².
Попробуємо порахувати.
Мешканець Чопа, який проживає у 2-х кімнатній квартирі площею 50 м² і квартира якого розміщена, наприклад, у 5 міській категорії платитиме щомісяця наступну ціну 1,44грн.* 50 м² = 72 гривні щомісяця. Основними витратними складовими тарифу є витрати з освітлення місць загального користування і підвальних приміщень, витрати з підкачування води, витрати з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення та зливової каналізації, витрати з прибирання прибудинкової території.
Найбільше платитимуть мешканці багатоповерхівок, де встановлені системи з підкачування води, адже електроенергія протягом миулого та цього року зростала уже декілька разів.

Третім кроком міська влада планує встановити новий тариф на послуги з центрального водовідведення для мешканців міста, який становитиме 7,10 гривень на місяць на одного мешканця. Обговорення проектів рішень виконавчого комітету завершується 3 червня, тому більш ймовірно, що нові тарифи будуть затверджені у червні місяці цього року.
Як інформує офіційний сайт Чопської міської ради мешканці міста можуть надавати свої обґрунтовані зауваження та пропозиції протягом 20 на електронну адресу [email protected], або письмо чи в телефонному режимі.
Будуть прийняті ці нові тарифи чи будуть можливо скориговані побачимо після офіційного затвердження рішення виконавчого комітету міської ради.

За матеріалами офіційного сайту Чопської міської ради

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008