Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Піврічна каденція нової чопської влади: що зроблено?

Надворі майже кінець травня 2016 року. Минуло півроку, як у місті працює нова влада. Напевне багато хто очікував конкретних та миттєвих позитивних зрушень у місті. Безумовно, вони є, але не такі, які б хотілося бачити.
Адже спадок дістався новому міському голові непростий: вічна проблема з водопостачанням, повний розвал комунального господарства, занедбаний стан житлового фонду та майже замерший гуртожиток по вул.Пушкіна, 5 і багато інших питань, які необхідно негайно вирішувати.

Прослідкувуючи діяльність нової влади можна сказати, що більшість з них поступово вирішується, незважаючи на «допомогу опонентів», вчорашніх господарів Чопа., причому багато справ робляться вперше.
Вперше на сайті міської ради висвітлюється вся інформація, у т.ч. відео, про засідання депутатських комісій, чергових сесій міської ради. Розміщена повна інформація про діючих депутатів та їхні декларації про доходи, створено розділ електронних петицій. Надається інформація про масові заходи, що проводяться у місті та з інших актуальних питань. Офіційний рупор міської ради після десятирічного застою ожив. Робота комісій і сесій проводиться відкрито та гласно. Любий мешканець міста за своїм бажанням може бути присутнім на них.
Актуальна інформація на сайті міської ради, а також оголошення про заплановані заходи на дошках оголошень, поздоровлення із святами викладаються як державною українською, так і угорською регіональною мовою.
Міська влада стала повністю відкритою, адже за 6 місяців своєї діяльності нею було проведено три громадські обговорення нагальних міських питань.
Міський голова прозвітував у лютому поточного року перед мешканцями міста про проведену протягом 100 днів роботу. Це було не закрите засідання для своїх, а справжній звіт міського голови на відкритій зустричі з громадою, як того вимагає ЗУ « Про місцеве самоврядування».
Самардак В.В. готовий був вислухати, скарги, заяви, конструктивні пропозиції від кожного мешканця міста, відповісти на запитання. Присутні мешканці міста отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.
Пройшло відкрите обговорення стану водопостачання міста та шляхів його покращення. Розглянуто ряд перспективних проектів, кожен присутній мав можливість висловити свою думку. Зрозуміло, що міський бюджет не витримає таких значних витрат на будівництво нового водозабору. Через це очількик Чопа постійно спілкується з можливими спонсорами і шукає програми та гранти, які можна буде залучити для будівництва. Представники попередньої влади, які привселюдно, під камерами, обіцяли надання допомоги у проблемних питаннях життєдіяльності міста, такі заходи чомусь не відвідують. Напевне, на їх допомогу не можна розраховувати.
17 травня відбулися громадські обговорення з питань затвердження тарифів на послуги з центрального водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення побутових відходів та створення спільного підприємства «ЕКОЧОП». Протягом цього часу здійснено спроби налагодження стосунків з виробничим підрозділом «Ужгородська дистанція водопостачання» для вирішення питань нормального водопостачання міста. Пропонувались різні варіанти співпраці та допомоги залізничникам з боку місцевих органів влади.
За піврічний час в місті відновлюється спортивне життя. Протягом березня-квітня цього року в місті відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків за участю команд з інших населених пунктів, кубок міста з волейболу, чемпіонат міста з настольного тенісу. На кінець травня заплановано проведення змагання з Відкритого кубку міста Чоп з футболу.
За ініціативи міського голови та військового комісара Ужгородського ОМВК 8 квітня, у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пройшли навчання з вогневої підготовки для учнів старших класів, які проводили військовослужбовці, що повернулися з зони АТО.
Питання безпеки мешканців Чопа є одним із найголовніших, тому в місті із 24 березня офіційно розпочала свою роботу патрульна поліція Ужгорода та Мукачева.
Почиває оживати культурне життя в місті. Вперше у міському Будинку культури відбувся загальноміський урочистий концерт із нагоди Міжнародного дня ромів.
За зверненнями мешканців міста Чопська міська рада у співпраці із підприємцем Василем Тромпаком зуміла вирішити болюче питання: встановити нову водяну колонку, яка забезпечить технічною водою мешканців міста для використання на кладовищі. Раніше, аби полити квіти чи прибрати могили на міському кладовищі, мешканці Чопа були змушені приносити воду з собою.
Продовжує вирішувати нагальні проблеми міста міська рада, як такі, що залишились від попередньої влади, так і поточні.
Завершені роботи на вулиці Туряниці. Здійснено ямковий ремонт дорожного покриття на декількох основних вулицях, це Квітова, Миру, Берег,Головна, Приозерна, який буде продовжено на інших міських вулицях. Нарешті, вирішено питання створення Чопської міської комунальної лікарні. Відтепер місто Чоп має свою лікарню, яка розташована у будівлі бувшої залічничної лікарні по вул Молодіжна.
Розпочато процедуру вирішення питання приватизації в гуртожитку по вул.Пушкіна,5. За ініціативи керівництва міської ради 27 родин отримали гуманітарну допомогу з Австрії від “Посольства миру “Flame of Peace“. Допомогу отримали родини, які перебувають у складних життєвих обставинах. Також гуманітарну допомогу отримали лікувальні заклади міста.
Рішенням міських депутатів ліквідовано комунальне підприємство «Чоппроект», яке ніколи нічого не проектувало, а займалось виключно міським ринком та , нібито працюючими на «стратегичному» підприємстві рахувався штат із 9 «мертвих душ» . Незважаючи на провокаційні заклики колишнього керівництва підприємства серед підприємців, що торгують на ринку та мешканців міста, розповсюдження ними завідомо неправдивої інформації, що ринок нібито, буде закритий, нічого такого насправді, не сталося. Всі хто торгував на ринку, продовжують торгувати на своїх робочих місцях. Торгівля впорядкована на визначеній території. Всі підприємці уклали відповідні договори. Зараз, в новоствореному комунальному підприємстві «Чопський ринок» працює лише 2 людини.
Рішенням чергової сесії Чопської міської ради створено нові комунальні підприємства «Водоканал Чоп» та «Чистий Чоп», які уже займаються комунальними питаннями міста, замість збанкрутілого ЖКГ «Тиса». Адже борги комунального підпиємства «Тиса» накопичувалися роками.
Протягом шестимісячної каденції, проведено капітальних і поточних ремонтів значної кількості багатоповерхових будинків міста, зроблено проектно-кошторисну документацію та передбачено кошти на капітальний ремонт будинку по вул. Головна,53. Незрозуміло, чому проблемами вказаного будинку ніхто не займався ні у 2014, ні у 2015 році.
З приходом весняно-літнього періоду, в місті систематично здійснюється викос трави на зелених зонах. З кожним днем місто стає чистішим та чистішим, це при тому, що кількість працюючих двірників зменшилася вдвоє, але якість виконаної ними роботи, зросла у декілька разів.
Поведено незалежний аудит додержання фінансової дісціпліни та бурхливої діяльності попередньої міської влади, за результатми якого, правоохоронним органам буде над чим працювати, адже велика частина документів, які б підтверджували законність видатків із міського бюджету, зникла з кабінетів міської ради разом із чесними «паперєдніками», якім виборці висловили недовіру. Розпочато активну роботу з пошуку інвесторів та залучення міжнародних грандів та інвестицій. Першим потенційним інвестором, який згідний займатися вивезення побутового сміття та його сортування стала словацька фірма «EKO EU». Для цих потреб вона надає новий автомобіль, сміттєві контейнери та інше обладнання для очищення міста.

Що ж планує зробити міська влада протягом літа? Капітальний ремонт будинку по вул. Головна 53, облашування пішохідної асфальтованої дорожки по вулиці Чапаєва, продовження поточних ремонтів інших вулиць міста, капітальний ремонт тротуару по вул. Головна, завершення будівництва котельні в садочку, облаштування дитячого майданчику в дворі центральної частини міста. Роботи в місті за останне десятиріччя накопилось дуже багато.
Яку ж «допомогу» отримала нова міська влада від колишніх можновладців та їх прибічників?
Це викрадені чи знищені документи, судові позови та скарги у різні органи за всіма можливими проблемами та підбурювання людей.
Час невплинно біжить і в кінці року можна буде уже більш детально проаналізувати, чи втілюються в реальність виборчі гасла чопської оновленої влади. Будемо надіятись, що при нормальній допомозі громади вдасться зрушити нагальні проблеми міста, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо навести у місті порядок та зробити його найкращим.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008