Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/09/2016
· 24 вересня місто Чоп святкуватиме 735-річчя
· Для участі в дитячо-юнацькому семінарі в місто завітають майстри айкідо
01/09/2016
· Цього року в школах міста навчатиметься 120 першокласників (Фото)
31/08/2016
· Телеканал
30/08/2016
· У Чопі збиратиме сміття машина екологічного стандарту Євро-5 (ФОТО)
29/08/2016
· З 1 вересня в місті Чоп запрацює відділ безоплатної вторинної правової допомоги
28/08/2016
· На початку вересня Чопська федерація футболу проводить футбольне свято
· Бічке (Угорщина) стало ще одним містом-побратимом Чопа (Відео)
· В Чопі відкрито перший дитячий майданчик (Відео)
· Чопська міська лікарня розпочала повноцінне своє фунціонування

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Бічке (Угорщина) стало ще одним містом-побратимом Чопа (Відео)


Наше прикордонне містечко Чоп продовжує налагоджувати міжнародну співпрацю. Як відомо, наше місто має три міста-побратиме за кордоном: Захонь (Угорщина), Чиєрна-над-Тісоу (Словаччина), Соколов-Малопольський (Польща). На сході нашої держави є ще смт. Мілове (Луганська область), яке зараз знаходиться під окупацією ЛНР. Минулого тижня до цього списку приєдналося ще угорське місто Бічке.

Співпраця Чопа та Бічке розпочалася ще в 2015 році за сприяння об’єднання «Закарпатський народний інститут». Спочатку місто Бічке, допомагало дитячим будинкам сімейного типу в селі Ратівці (Ужгородський район). В січні 2016 року в Ужгороді провели благодійний концерт видатного скрипаля Угорщини Золтана Маги, зібрані кошти з якого були використані для організації Міжнародного дня захисту дітей у Чопі, який відзначили наприкінці травня.
На організованому заході була присутня й делегація з міста Бічке на чолі Андреа Балінт. Під час цих зустрічей було домовлено про тісну співпрацю, тому представників Чопської міської ради запросили на відзначення національного свята - Дня створення Угорщини. Саме цього дня після відвідин різноманітних комунальних закладів міста та урочистого концерту Чопський міський голова Валерій Самардак і мер міста Бічке Кароль Палфі підписали угоду міст-побратимів. Під час підписання договору було домовлено про співпрацю на загальноміському рівні, насамперед, серед навчальних і культурних закладів.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008