Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
01/09/2016
· Цього року в школах міста навчатиметься 120 першокласників (Фото)
31/08/2016
· Телеканал
30/08/2016
· У Чопі збиратиме сміття машина екологічного стандарту Євро-5 (ФОТО)
29/08/2016
· З 1 вересня в місті Чоп запрацює відділ безоплатної вторинної правової допомоги
28/08/2016
· На початку вересня Чопська федерація футболу проводить футбольне свято
· Бічке (Угорщина) стало ще одним містом-побратимом Чопа (Відео)
· В Чопі відкрито перший дитячий майданчик (Відео)
· Чопська міська лікарня розпочала повноцінне своє фунціонування
24/07/2016
· ВАЛЕРІЙ САМАРДАК увійшов до десятки впливових людей Закарпаття
10/07/2016
· ГО “Чопські рибалки” вітає містян з Днем рибалки

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

У Чопі збиратиме сміття машина екологічного стандарту Євро-5 (ФОТО)


На початку травня цього року Чопська міська рада прийняла рішення про створення спільного підприємства «ЕКОЧОП» із словацькою фірмою «ECO EU» s.r.o., яка працюватиме у галузі збирання, перевезення, сортування і утилізації побутових відходів.

Словацьке підприємство підприємство для повноцінного функціонування «ЕКОЧОП» зобов’язалося придбати спеціальний автомобіль для збирання та перевезення твердих побутових відходів та необхідну кількість контейнерів. Як інформує офіційний сайт Чопської міської ради з початку вересня цього року працюватиме нова машина «Volvo» з екологічним стандартом Євро-5, Слід зазначити, що сміттєзбиральне авто такого екостандарту на Закарпатті запрацює вперше, вміст сміттєвого відсіку становить 20 м³.Стандарт Євро-5 передбачає і засоби безпеки для водія, адже в машині вмонтований пристрій, який контролює вміст алкоголю в крові водія, і без проходження такого тесту транспорт не заведеться. З вересня цього року кожен власник приватного будинку отримає малий бак на 120 л, сміття з яких збиратимуть за графіком. У дворах багатоповерхових будинків будуть облаштовані нові спеціальні майданчики, де незабаром встановлять криті контейнери вмістом 1100 л. Варто зауважити, що смітники на перетинах вулиці Миру, 15, 17, проспект Залізничників, 1, 2, 4, і вул. Берег, 18, будуть ліквідовані.На кожному майданчику будуть зазначатися конкретні будинки, мешканці котрих мають право викидати сміття у відповідний контейнер. Також буде вказаний розклад збирання сміття, однак на початку його корегуватимуть залежно від того, яка кількість сміття накопичуватиметься у кожному дворі.

За матеріалами офіційного сайту Чопської міської ради

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008