Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
01/09/2016
· Цього року в школах міста навчатиметься 120 першокласників (Фото)
31/08/2016
· Телеканал
30/08/2016
· У Чопі збиратиме сміття машина екологічного стандарту Євро-5 (ФОТО)
29/08/2016
· З 1 вересня в місті Чоп запрацює відділ безоплатної вторинної правової допомоги
28/08/2016
· На початку вересня Чопська федерація футболу проводить футбольне свято
· Бічке (Угорщина) стало ще одним містом-побратимом Чопа (Відео)
· В Чопі відкрито перший дитячий майданчик (Відео)
· Чопська міська лікарня розпочала повноцінне своє фунціонування
24/07/2016
· ВАЛЕРІЙ САМАРДАК увійшов до десятки впливових людей Закарпаття
10/07/2016
· ГО “Чопські рибалки” вітає містян з Днем рибалки

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Наступні сесії міської ради обіцяють бути цікавими: Чоп продає ''свого Леніна'', Волгу та розглядатиме питання введення на території міста режиму надзвичайної ситуації регіонального рівня


На офіційному сайті Чопської міської ради оприлюднено два розпорядження міського голови про скликання 14 та 22 вересня 2016 року о 10.00 год. в приміщенні залу засідань Чопської міської ради (м. Чоп, вул. Берег, 2) засідання сесій Чопської міської ради VII скликання.
Перше засідання буде позачерговим, другез засідання черговим. За неповний рік роботи нова міська влада скликає уже 15 сесію, причому деякі з них мали по 2 засідання. За цей час міські обранці розглянули близько трьох сотень питань. Сьогодні кожен громадянин України та світу, який має доступ до глобальної мережі Internet, може дивитись за роботою депутатів в режимі реального часу, або переглянути збережене відео засідання будь-якої сесії. Тут дійсно та належно потрібно оцінити роботу з відкритості міської влади.

Що ж цікавого розглядатимуть міські обранці цього разу?
У порядку денному позачергового засідання аж шість питань, але основним, як можна побачити з розпорядження є питання про введення на території міста Чоп режиму надзвичайної ситуації регіонального рівня. Останні проблеми з відсутністю води, виявлення у «питній» воді хвороботворних бактерій і відсутність будь-якої співпраці зі сторони керівництва Львівської залізниці, напевно, змусили написати міського голову відкритого листа до в.о. начальника Львівської залізниці та скликати позачергову сесію.
Отже, ця позачергова сесія міської ради обіцяє бути цікавою.

Більш ніж, через десять років міська влада до святкування 735-річчя міста планує присвоїти звання "Почесний громадянин міста Чоп" двом мешканцям міста - Сулимі Володимиру Васильовичу та Балогу Олександру Олексадровичу.
В проекті рішення підставою для нагородження є особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Чоп, внесок у розвиток освіти в місті та активну громадську діяльність.
Перший, це колишній міський голова, сьогодні директор одного із успішних підприємств області ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» .
Другий. вчитель фізики та інформатики Чопської ЗОШ №2, депутат міської ради попередніх скликань, сьогодні пенсіонер.

Другим цікавим питанням є реалізація через аукціон символу комунізму - пам'ятника Леніна та символу попередньої міської влади - чорної Волги.
Якщо, скульптура Леніна після його повалення у лютому 2014 року пролежала більше двох років на подвір'ї комунального підприємства "Тиса", то службовий автомобіль з листопада минулого року стоїть на припоні в гаражі. Кошти виручені з продажу будуть направлені до бюджету розвитку міста Чоп, напевно, на благоустрій міста.
Надіємося, що теперішня міська влада не скриватиме час та місце проведення аукціону і він пройде відкрито та прозоро, адже можливо хтось із попередників захоче купити собі символ влади - чорну Волгу.

Третім цікавим питанням є проект рішення про виконання постанови Львівського адміністративного апеляційного суду. Суть даного питання полягає у виплаті коштів у сумі близько 80 тисяч гривень, колишньому міському голові Цар Галині Василівні. Переглядаючи рішення міської ради можна побачити, що проблематика цього питання тягнеться ще з кінця минулого року.

Крім цих питань на розгляді депутатів будуть ще декілька інших проектів, тому наступна чергова сесія міської ради обіцяє бути цікавою.
Весь перелік питань та проектів рішень можна знайти на цьому ж офіційному сайті міської ради.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008