Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чи розв’яже чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Цього тижня в місті Чоп відбулося позачергове засідання сесії міської ради. Терміновість її скликання викликала нагальна проблема, яка уже декілька років тероризує всіх мешканців міста - питна вода. Про водяні проблеми у місті знають всі. Вирішенням цієї проблеми займалися майже всі міські голови: одні бурили свердловини, інші розробляли міську програму та економили кошти, треті обманюючи керівництво держави та мешканців міста отримували державні нагороди.

Чи зможе зрушити з місця цю водяну проблему теперішня міська влада?
Протягом двох останніх днів наше місто відвідало декілька телекомпаній України та області, які кожен по-своєму висвітлили дану міську проблему.
Отже, почнемо все по порядку. Переглядаючи виступ міського голови на позачерговому засіданні можна зрозуміти, що проект будівництва власного міського водозабору на сьогоднішній день уже розроблено та він готується до державної експертизи. Дальше тендерна процедура і можливість розпочати його будівництво уже в цьому році, адже міські обранці уже передбачили 1 млн. гривень.Як проінформував виступаючий, загальна вартість всіх будівельних робіт та його облаштування сучасним фільтрувальним обладнанням складає близько 9 млн. гривень. Для міського бюджету це надто велика сума, тому міські обранці вирішили просити кошти у депутатів обласної ради.
Будівництво даного міського водозабору все одно не вирішить подачу води в оселі мешканців міста, адже водопровідна мережа є власністю Львівської залізниці.
Однозначно, місту потрібна своя питна вода і своя нова водопровідна мережа. Переглядаючи відеоматеріали відзняті телевізійними компаніями Закарпаття можна зрозуміти, що в міській раді розглядають також альтернативу – забезпечення мешканців міста питною угорською водою.На сьогоднішній день для його реалізації необхідно підписання міждержавної угоди, пошук джерела фінансування та економічно-обґрунтовані розрахунки. Все це може затягнутися на дуже довгий час.
А якою буде вартість питної угорської води для мешканців міста?
Сьогодні у Захоні, сусідньому з Чопом угорському місті, вартість води складає близько 250 форинтів за м³ води, що в перерахунку на українську валюту складає близько 25 гривень. Добавимо сюди послуги з транспортування та українські податки і на виході буде близько 30 гривень.
Для європейців це нормальна ціна, для чопівчан питна вода стає золотою. Аналізуючи це, можна з впевненістю сказати, що такий проект можна втілити у життя лише тоді, коли Україна стане повноцінним членом ЄС.

Отже, чи зможе чопська влада розв’язати «водяний гордіїв вузол» , як кажуть в народі «поживемо-побачимо».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008