Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
01/09/2016
· Цього року в школах міста навчатиметься 120 першокласників (Фото)
31/08/2016
· Телеканал
30/08/2016
· У Чопі збиратиме сміття машина екологічного стандарту Євро-5 (ФОТО)
29/08/2016
· З 1 вересня в місті Чоп запрацює відділ безоплатної вторинної правової допомоги
28/08/2016
· На початку вересня Чопська федерація футболу проводить футбольне свято
· Бічке (Угорщина) стало ще одним містом-побратимом Чопа (Відео)
· В Чопі відкрито перший дитячий майданчик (Відео)
· Чопська міська лікарня розпочала повноцінне своє фунціонування
24/07/2016
· ВАЛЕРІЙ САМАРДАК увійшов до десятки впливових людей Закарпаття
10/07/2016
· ГО “Чопські рибалки” вітає містян з Днем рибалки

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Як Чоп забезпечить себе якісною водою?

У продовження теми введення НС у Чопі. Так, удар дзвону надзвичайної ситуації пролунав у Чопі. Його відлуння закликає всю громаду об’єднатися у відстоюванні своїх прав на гідне та комфортне життя. Межа терпіння настала. Що далі? Які кроки? Хто і що повинен робити?
З цими запитаннями ми звернулися до міського голови Валерія Самардака. Ось що він розповів.

«Про передісторію виникнення проблеми, вважаю, говорити вже не актуально. Всім потрібно знати, що робиться і що має робитися. Забезпечити місто якісною питною водою в якийсь один спосіб неможливо. Ми обрали два шляхи, якими зараз ідемо водночас. Перший, невідкладний — це витребування у Львівської залізниці міської мережі водозабору та водопостачання, другий — будівництво нового водозабору та мережі водопостачання. Другий шлях є надійним і сучасним, але потребує певного часу та капіталовкладень. Наразі маємо готовий робочий проект водозабору та фільтрувальної станції на основі підземних свердловин і готуємося до тендерних процедур із будівництва. За нашими розрахунками, бюджет міста протягом трьох років впорається з фінансуванням будівництва і це максимальний за термінами план. Звісно, будемо до цього процесу долучати різноманітні джерела і розраховуємо впоратися за рік. Отже, за рік потреби у водопостачанні від ВОДЧ-5 не буде. Але страждати ще цей час місто не повинне і ми готові вкласти кошти у відновлення обладнання існуючого водозабору, але на законних умовах, коли він буде на балансі міста. Тому порушуємо зараз питання на всіх рівнях про передачу цього технологічного об’єкта на наш баланс. Це унікальна ситуація. В Україні подібного ніхто не робив. Це можна порівняти з битвою Давида з Голіафом, де громада Чопа — Давид, а державна монополія — Голіаф. Ми повні оптимізму, бо нам нема чого втрачати, ми боремося за виживання у прямому сенсі цього слова. Ми упевнені у підтримці містян і наших друзів та однодумців по всій Україні. Я знаю, все буде добре!».

За матеріалами інтернет-видання «РІО»

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008