Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ФАЛЬСИФІКАТОРИ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ З ЄЦу

Нещодавно усі районні газети Закарпаття немов би за наказом одночасно опублікували бліц-інтерв’ю чи «глас народу», називайте це, як хочете. Як згодом виявилося, саме за наказом вони і з'явилися у згаданих газетах. Суть вказаних публікацій зводиться до того, що нібито окремі закарпатці, висловлюють свою думку стосовно діяльності керівника Уряду - Юлії Тимошенко. Нічого не було би в цьому випадку дивним, як би всі ці особи , як один, не були членами політичної партії «Єдиний Центр», а звідси і тональність їх виступів.

Прочитавши ці пасквілі, звичайно нічого нового не довідався, все написано в стилі відомих глашатаїв із Секретаріату Президента: побільше неправди, може хтось і повірить. Так у газеті «Вісті Ужгородщини» в статті «Тимошенко не виграє, якщо говоритиме неправду» - вчитель Чопської ЗОШ №1 Ганна Тютюнникова заявила, що у Кабінету Міністрів України забагато повноважень. Напевне, Ганні Василівні хотілося би передати їх Президенту, щоб повністю «додеребанити» Україну. Дарма вона так переймається цією проблемою, їй все одно нічого не перепаде. Крім того на думку пані Ганни, Тимошенко не вміє користуватися наданими їй повноваженнями.

Так, дійсно Прем’єр не може повністю використовувати свої повноваження, тому що Ющенко майже щоденно по дві постанови Уряду призупиняє своїми указами. Чому це робиться ? Все дуже просто, щоб Тимошенко не вдалося навести лад в Україні, зупинити корупцію, припинити розкрадання бюджетних коштів, а відтак—здобути прихильність людей, які бачать, що в країні є ефективний господар. Ющенку цього не потрібно, бо у Тимошенко вже сьогодні є найвищий рейтинг, як потенційного кандидата в президенти України.

У свою чергу Марію Іваньо, колишнього вчителя цієї ж школи , а сьогодні активного члена ЄЦу, ніяк не може заспокоїти той факт, що в Юлії Тимошенко вбрання дещо кращі аніж у неї. Ну, що тут вдієш, людська заздрість немає меж . А можливо, це той випадок, коли опонента немає чим вколоти, так шукають аргументи по марці його одягу.

Однак, найбільше здивувало родинне інтерв’ю Бориса Марухнича та його зятя Ігоря Черепані. Борис Іванович, в минулому директор цієї ж школи, а сьогодні один із керівників місцевого осередку ЄЦу, переймається речами більш серйозного ґатунку, аніж одяг Прем’єр-Міністра України. Так пана Марухнича хвилює проблема нестабільної гривні, яка падає в ціні. Дійсно, ця проблема хвилює багатьох людей в державі та й автора цих рядків в тому числі. Прикро, але Борис Іванович мав би знати, що в Україні за стабільність національної валюти відповідає Національний Банк, головою якого є креатура Віктора Ющенка - Володимир Стельмах, який так і «опустив» гривню...

Щоб припинити це знущання з гривні, а заодно з українців, Юлія Володимирівна вимагала заслухати звіт керівника НБУ у Верховній Раді відносно «курсової» політики, але Президент , як завжди «не почув» голову Уряду. Також пана Бориса турбує скорочення робочих місць на заводах Ахметова, Коломойського, Фірташа та інших теперішніх союзників «Єдиного Центру». Звичайно, скорочення робочих місць—це велика проблема для людей, які можуть втратити роботу. Проте, це прямі наслідки неналежного менеджменту на цих підприємствах, тривала відсутність модернізації виробництва, що позбавило їх конкурентноздатності на світовому ринку, ну і, звичайно, світова фінансова криза. Незрозуміло, тільки причому тут Тимошенко.

Дуже здивувало інтерв’ю Ігоря Черепані, члена ЄЦу, старшого електромеханіка . Так ось цей електромеханік заявив, що Юлія Тимошенко – слабкий керівник. В чому, але в слабкості, Тимошенко запідозрити неможна. Якщо і говорити про слабкі фігури у сьогоднішній владі, так пан Ігор мав би згадати, насамперед про Ющенка. Судячи з інтерв’ю цього пана то воно, як на електромеханіка є дуже зарозумілим. Також дивує той факт , що пан Черепаня чомусь приховує, а можливо не знає своєї посади, яку він займає майже три роки. А можливо він цього і не говорив, та й взагалі за нього писали редактори районної газети.

Саме такий факт, нещодавно, було виявлено на Хустщині, де підконтрольна владі, а значить і ЄЦу газета «Вісник Хустщини» також опублікувала серію подібних бліц-інтерв’ю. Так ось, місцевий БЮТівець Іван Рогач поцікавився у персонажів цієї газети: чи давали вони такі інтерв’ю. І не повірите, жоден із них в присутності кореспондента газети «Трибуна» не підтвердив факту , що давав інтерв’ю з цього приводу. Все виявилося надто прозаїчніше. Як пише газета «Трибуна», працівник прес–служби обласної організації «Єдиний Центр» Петро Поліха дав рознарядку редакторам «районок» (які були на нараді в Закарпатській ОДА), рамковий або тезовий матеріал такого експрес-інтерв’ю, який належало лише прив’язати до конкретних хустських прізвищ та оздобити матеріал фотографіями.

А можливо саме так було і з інтерв’ю в газеті «Вістi Ужгородщини»? Не знаю. Проте, переконаний, що так не повинно бути.

І.Свищо, спеціально для МЧ

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ФАЛЬСИФІКАТОРИ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ З ЄЦу " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008