Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття
· Чопська влада звітуватиме про рік своєї роботи
04/11/2016
· Передвиборчі обіцянки та реалії сьогодення чопських депутатів
· У чопської ромки таксист-росіянин викрав велосипед
03/11/2016
· Збудую Церкву Мою і ворота пекельні не переможуть її
02/11/2016
· В Чопі відбудеться освячення фундаменту та закладення першої цегли для будівницт

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

"Збудую Церкву Мою і ворота пекельні не переможуть її" (Мф. 16:18)


В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
Слава Ісусу Христу!
Дорогі у Христі брати та сестри!

Сердечно вітаю всіх Вас з незвичною але важливою в житті міста подією – посвяченням фундаменту та закладанням першої цегли в будівництві храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського парафії Української Автокефальної Православної Церкви, яке відбудеться 8 листопада 2016 року за участю Преосвященнійшого Кирила, єпископа Ужгородського і Закарпатського та духовенства Закарпатської єпархії УАПЦ. Я щиро радію разом з Вами народженню нової святині у Вашому місті, радію за всіх Вас, за те, що Ви вмієте слухати повчальне слово настоятеля парафії отця Валерія Фозикоша, який закликає Вас через справу будівництва до найголовнішої мети нашого життя до Царства Небесного.

Незважаючи на скрутне фінансове становище, як взагалом в нашій державі так і особисто в кожного з нас, Ви розпочали будівництво святині, котра має стати справжньою скарбницею віри для всіх парафіян. Святе Євангеліє дуже виразно навчає нас: „Де скарб Ваш, там буде й серце Ваше"(Мф. 6:21).
Дорогі браття та сестри, перш за все ми повинні пам’ятати, що все що відбувається в нашому житті все це стається по промислу Божому. І що неможливо для людей, те можливо для Бога. Бо велич Божа в немочі людській звершується. Прикладом цього є навіть місце будівництва Вашого храму, де два роки тому було освячено хрест Преосвященнійшим Кирилом єпископом Ужгородським та Закарпатським, керуючим Закарпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви. Сам Господь вибрав і місце для храму й темпи його будівництва. Багато хто говорив: «що не піду туди, там болото, там поле…» Але з промислу Божого, на майбутньому місці будівництва святині відразу ж почали відправлятися святі Божественні Літургії нашою рідною українською мовою, на яких кожного разу молилися та й моляться до тепер за захисників нашої рідної неньки України від московських загарбників, а також мир та спокій в державі. Незважаючи на те, що богослужіння відбувались під відкритим небом, незалежно від погодніх умов, до майбутнього храму почали ходити велика кількість людей. Це були й мами з маленькими діточками, які приносили своїх немовлят до Святого Причастя, а також літні люди, які долали далеку відстань з віддалених куточків міста. І мимоволі приходить на думку слова із Святого Письма: «зніми взуття своє з ніг своїх, бо місце на якому стоїш ти святе є» (Ісх. 3:5) І тут ми розуміємо, що перед нами є місце для будівництва храму. А храм для віруючої людини це є земне відображення Царства Небесного.
Завдяки зусиллям голови релігійної громади Голика Андрія було організовано металевий контейнер та облаштовано його під тимчасовий храм, в якому відбуваються богослужіння й по цей час. Звісно, що будівництво кожного храму потребує багато зусиль, часу та праці, але найбільше це наших молитов. За цей час настоятелем парафії отцем Валерієм було здійснено багато таїнств Православної Церкви серед яких і хрещення наймолодших прихожан храму. З благословення Преосвященнійшого Владики Кирила (Михайлюка) було привезено для поклоніння віруючим дві святині - це ікона з частичкою мощей святої великомучениці Варвари та ікона з частичкою мощей святого священомученика Макарія, митрополита Київського. Слід відзначити, що до святині прийшла велика кількість людей не тільки вірників даної парафії, а також прихожани інших церков.
Наша Українська Автокефальна Православна Церква, незважаючи на скрутну економічну кризу в державі, продовжує закладати та будувати нові храми. Дуже добре, що українці, які поступово визволяються від духовної окупації Москви, чудово розуміють, що кожний новий український храм – це духовна фортеця саме Українського Православ’я. Отже, дорогі мої браття і сестри, будуючи храм Ви повинні розуміти, що Ви будуєте не культову споруду, а дім Божий, місце в якому кожний християнин знайде дорогу до головної мети нашого життя - Царства Небесного.
8 листопада 2016 Року Божого відбудеться подія, яка є дуже важливою не лише для парафії великомученика Димитрія Солунського, не лише для Закарпатської єпархії, а й для всієї повноти Української Автокефальної Православної Церкви. Бо буде освячено наріжний камінь для майбутнього храму Українського Православ’я, де ми будемо рідною мовою славити Господа, подаючи приклад підростаючому поколінню.
То ж, я щиро вітаю усіх причетних до початку будівництва цього чудово храму - представників влади, настоятеля, благодійників, меценатів та парафіян із днем великої радості посвяти фундаменту та закладанні першої цегли, що відбудеться за участю Владики Кирила та духовенства Закарпатської єпархії. Нехай ці святі молитви допомагають Вам і надалі будувати храм Божий, а Ваша любов до Бога та Церкви даватиме сили до подальшої праці, якою здобувають спасіння.


Особистий секретар Преосвященнійшого Владики Кирила єпископа Ужгородського і Закарпатського Обласний благочинний Закарпатської єпархії УАПЦ протоієрей Віктор

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008