Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
20/10/2016
· Чопська міська влада братиме участь у проекті
18/10/2016
· Чопський підприємець Габор Палко (PACOBO Kft) змагається у конкурсі в Угорщині з
17/10/2016
· Футбольний клуб ''Локомотив-Чоп'' срібний призер футбольної першості Закарпаття
14/10/2016
· З Днем захисника України
· У Чопі масштабно відзначили День захисника України ( ВІДЕО)
12/10/2016
· В Чопі розпочато опалювальний сезон
07/10/2016
· В Чопі поселилися нові казкові композиції
26/09/2016
· Як Чоп святкував день міста (Фото)
22/09/2016
· В Чопі обстріляли будинок та пошкодили авто ще одного прикордонника (ФОТО)
21/09/2016
· Як Чоп забезпечить себе якісною водою?

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Державний «піджак» !?


Місто Чоп настільки маленьке, що майже кожен його мешканець знає про іншого майже все. Вчорашні події, створені кимось з мешканців міста активно обговорюються на чопському ринку чи будь-якому іншому місці. Сьогодні мова у нашій статті піде про місцеву владу, а саме цю частину працівників, які дуже добре прислуговували попередньому керівництву міської ради та дуже добре прилаштувалися до теперішньої влади.

Сьогодні зранку на телефонний номер нашого видання надійшло декілька повідомлень про те, що окремі працівники Чопської міської ради у робочий час виїжджають за межі держави, а іншими словами «піджакують».
«Піджакування» - один із способів підзаробляння містян, які тратячи свій час та здоров’я заробляють вісімдесят чи сто гривень за одну поїздку на транспортний міст на кордоні з Угорщиною. Ну що ж скажете ви, добре, що є така можливість підзаробити, якби не одне, але.
Дозвонювач повідомив, що начальник відділу ведення реєстру виборців міста Чоп Владислав Сідей 16 листопада 2016 року біля 11.00 годин перетинав кордон України на КПП «Тиса» на власному автомобілі. Крім того, дозвонювач дуже наполягав, що цей міський службовець спокійненько у робочий час майже уже протягом року спокійненько таксує на кордоні возячи «піджаків».
Чи мав право він виїжджати за межі держави, адже напевно у начальника відділу реєстру виборців є доступ до інформації з обмеженим доступом.З метою отримання будь-якої додаткової інформації редакція нашого видання звернулася до міської ради з даного приводу та отримала наступну відповідь: «Начальник відділу ведення реєстру виборців Сідей Владислав з минулого понеділка знадиться на лікарняному. Протягом цього року цей службовець перебував на лікарняному уже 6 разів. Щоб отримати офіційну відповідь чи дійсно Владислав Сідей перетинав кордон у робочий час, Чопською міською радою було направлено офіційний запит у Державну прикордонну службу України. На жаль, було отримано відмову у наданні такої інформації. Якщо хтось з мешканців міста може офіційно підтвердити такі факти, керівництвом міської влади буде розглянуто питання про притягнення чиновника до відповідальності.»
Редакція нашого видання уже писала, про цього службовця у своїй статті "Громадська організація "Сила народного контролю" впіймала "Чопський вісник " на неправді" коли він у вересні 2014 року розносив міську газету «Чопський вісник» у робочий час .
Отже, і тепер Владислав добре прилаштувався та потихесеньку «піджакує».
Редакція нашого видання чекає на офіційну письмову відповідь з Чопської міської ради, про що обов’язково проінформуємо всіх містян.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008