Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Державна будівельна експертиза надала позитивний висновок для проекту з будівництва власного міського підземного водозабору в парку

Останній тиждень 2016 року приніс у Чопську міську раду звістку про те, що проект «Будівництво водозабору на підземних свердловинах по вул. Миру в м. Чоп» отримав позитивний висновок державної будівельної експертизи.
Що це реально значить для містян та що повинна далі робити міська влада?

Від тепер місто Чоп отримало можливість будівництва альтернативного джерела водопостачання - отримання питної води з підземних свердловин.
Що далі? Найперше, що необхідно зробити — це забезпечити коштами будівництво цього водозабору. Загальна вартість будівництва та облаштування сучасними європейськими системами очищення води з підземних свердловин складає понад 19 мільйонів гривень, що на сьогодні є значними коштами, яких у казні Чопа немає.
На грудневій сесії міської ради у бюджеті 2017 року депутати уже передбачили 1,5 мільйона гривень, але це лише мізерна частина від всіх потрібних проекту коштів. Для повноцінного будівництва потрібна підтримка держави у вигляді субвенцій із державного та обласного бюджетів або залучення коштів грантових європейських програм.
З початку нового фінансового року міським чиновникам потрібно використати всі можливості та докласти максимальні зусилля для втілення цього проекту в життя.
Наступним кроком при наявності фінансування буде проведення тендеру, що допоможе з визначенням генпідрядника.Проблема міського питного водопостачання є загальною і вирішувати її потрібно спільними зусиллями, тому ні партійна, ні конфесійна різноманітність немає бути на заваді об’єднання містян навколо цього питання.
Пройшов лише рік, а результат діяльності керівництва міста починає втілюватися у реальні проекти.
Тут виникає риторичне запитання, чому попередня міська влада, яку очолювала Галина Цар, протягом десяти років нічого не робила для будівництва власного водозабору у міському парку? Розроблений під її керівництвом проект залишився кіпою паперу з негативною експертною оцінкою. І за це все орден від Президента України.
Зрозуміло, що попереду в міської влади найскладніший етап - пошук коштів та втілення проекту в життя.
Ну що ж, будемо надіятися, що сьогоднішні очільники міста зможуть уже протягом 2017 року втілити в життя свої передвиборчі обіцянки і місто отримає таку жадану питну воду.

За матеріалами Чопської міської ради

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008