Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Водяники Львівської залізниці залишили найзахідніше десятитисячне місто України на Новий рік без води

Про чопську воду написано безліч публікацій та статей, скликалися позачергові сесії, писалися неодноразово листи керівництву області, Львівської залізниці, ПАТ «Укрзалізниця», держави, попередній міський голова отримала орден від керівництва держави за неіснуючу воду, а постачальник послуг мешканцям міста, ВОДЧ-5 Львівської залізниці, уже традиційно у переддень великих релігійних, міських чи світових свят залишає місто без води.
Не виключення став переддень Нового 2017 року.

У післяобідню пору 30 грудня залишаючого 2016 року в місті Чоп пропала вода. Початковою причиною стали якісь профілактичні роботи. Водяники обіцяли усунути проблему протягом декількох годин. Але, як зазвичай, ці декілька годин затягнулися на цілу добу.
Зранку 31 грудня мешканці міста проснувшись знову отримали новорічний подарунок від залізничників – сухі крани без води.
За інформацією, отриманою від працівників цього підприємства, початковою причиною стало підмерзання води у трубах на підйомі її з русла Латориці. А дальше пішли і інші проблеми: підмерзання зворотніх клапанів, які вперто не хочуть утримувати воду.
Отже, як зазвичай, водяники Львівської залізниці перед святами вчергове залишили десятитисячне найзахідніше місто України на Новий 2017 рік без води.
Виникає риторичне запитання, а чому саме у переддень свят в Чопі виникають такі проблеми?
Як інформує офіційний сайт Чопської міської ради протягом світлої доби дня автомобілем комунального підприємства «Водоканал Чоп» буде розвозитися питна вода.
Можливо такий безводний початок 2017 року зрушить міську водяну проблему з місця і в цьому році міська влада збудує свій водозабір на підземних свердловинах. Передумов для його будівництва є достатньо: розроблено проект, який пройшов державну експертизу. Будемо надіятися, що керівництво області допоможе фінансово втілити його в життя і більше таких передсвяткових стресових ситуацій в місті не буде.

Вітаємо всіх мешканців міста з наступаючим 2017 роком та надіємося, що водяники Львівської залізниці візьмуть верх над проблемою на латорицькому водозаборі і скоро у кранах мешканців міста появиться така жаданна вода.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008