Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКА ВЛАДА ПОТУРАЄ «САМОБУДАМ» І ЗЕМЕЛЬНИМ ШАХРАЯМ? НУ, СКІЛЬКИ ЧАСУ ЦЕ ТРИВАТИМЕ?!

У першому номері МЧ, в статті «Яке місто будуємо на території Чопа?» ми розповідали читачам про відсутність виваженої і продуманої містобудівної політики у нашому місті. Внаслідок цього будівництво ведеться хаотично, що в свою чергу спотворює архітектурний вигляд Чопа.
І ось, нещодавно, стало відомо, що виконавчий комітет міської ради створив «Містобудівну раду» при відділі містобудування та архітектури міськвиконкому. Якщо це здорова реакція на нашу критику, то звичайно такі дії мерії можна тільки вітати. Але сказавши «а», потрібно сказати «б» і врешті-решт розібратись з забудовниками – “безпредельщиками”, які потихеньку пускають коріння у нашому місті. Але є побоювання, що створення «Містобудівної ради» може виявитись всього-на-всього «випускання пару», щоб понизити градус громадського незадоволення «самобудами» в Чопі. Підтвердженням цьому може бути той факт, що після нашої публікації нічого не змінилось. Будівлі-мутанти продовжують рости, як на дріжджах та ще й появляються нові заготовки під фундаменти у місцях, ну дуже топових. Наприклад, на міському ринку, поряд з магазином «Маркет»… Проінформовані джерела у міській раді стверджують, що не все гаразд з будівництвом так званого житлового будинку по вулиці Латорицькій.

Забудовником цього об’єкту є начебто місцевий підприємець, прізвище, якого змінимо і назвемо його Гижам. Так ось, цей підприємець відомий чопівчанам тим, що вміє прокручувати комбінації, які умовно можна назвати: «реалізація незавершеного будівництва». Загальновідомо, що з його легкої руки по тій же схемі в Чопі була перепродана не одна земельна ділянка. А хтось протягом життя не може отримати жодної. “Злі язики” також кажуть, що зведення фундаменту розпочалось не заради будівництва житла, як такого, а задля того, щоб остаточно встановити контроль над земельною ділянкою площею 0,5 гектара.

Щоб переконатись, якими темпами йде назване будівництво насправді, ми направили нашого фотокореспондента на цей об’єкт. Те, що зафіксував об’єктив фотоапарата, наводить на сумні роздуми. Будівництво припинено, а це вірна ознака того, що розпочато підготовку до уже згадуваної шахрайської комбінації- «реалізація незавершеного будівництва” Судіть самі: на будівельному майданчику і зведеному фундаменті давно не ступала людська нога, по всьому периметру височіють метрові бур’яни. Зрозуміло, що так не будують!

А де ж міська влада? Невже вона цього не бачить? Ось тут самий раз втрутитись би міському голові Галині Цар, тим більше, що саме вона зобов’язана займатись подібними питаннями згідно законодавства. Але Галина Василівна знову робить вигляд, що нічого не відбувається.! Жодних активних дій!

Раді би помилитись, але таке враження, що теперішня бездіяльність влади, є цілеспрямованим потуранням на узаконення земельного шахрайства у нашому місті. Наскільки це відповідає дійсності, покаже час. А, ми в свою чергу будемо ретельно відстежувати навколо будівельні події в Чопі та інформувати читачів.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008