Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

В Чопі відновлено випуск газети «Чопський вісник»

Сьогодні в період глобальної комп’ютеризації та інтернетизації друкованими засобами інформації в місті користується значна верства мешканців міста. Історично так склалося, що протягом десяти останніх років у місті було зареєстровано та випускалося чотири газети та інформаційні бюлетені: «Чопська газета», «Чопський вісник», «Мій Чоп» та «СНК-Чоп» .

Першим друкованим виданням в місті був паперовий варіант нашого сайту, незалежна громадсько-політична газета «Мій Чоп». Незважаючи на невеликий тираж, протягом 5 років випуску цієї газети мешканці отримували інформацію про життя міста. Наше видання внесло значну лепту в розвиток міста. За друк критичної інформації про діяльність влади колишній міський очільник декілька разів подавала до суду на редакцію нашого видання. На жаль, через фінансову кризу у 2010 році наше видання перестало випускати паперовий варіант газети, зосередившись на роботі електронного варіанту сайту «Мій Чоп».
В цей же період міська влада розпочала також випускати свій інформаційний бюлетень «Чопський вісник», яка стала друкованим виданням, що висвітлювала діяльність лише однієї посадової особи міської влади. До 2010 року газета друкувалася систематично. Після цього періоду газета могла випускатися один раз на півроку або замість неї почалися появлятися ксерокопії в одиничних екземплярах. В передвиборчий період 2015 року за два місяці міські чиновники умудрилися випустити відразу декілька тиражів, на яких міський голова Галина Цар красномовно обіцяла зробити в місті воду.
У 2008 році громадська організація «Чопська громада» розпочала випуск свого бойового вісника «Чопська газета». Останній випуск цього видання був випущений у жовтні чи листопаді 2015 року. Влітку цього ж року керівництвом організації було створено сайт, на якому остання інформація про життя міста оприлюднена лютим 2016 року.
В кінці 2014 року мешканці міста побачили перший тираж повноцінної газети «СНК-Чоп». Великий щомісячний 3-х тисячний тираж безкоштовної газети охоплював всю територію міста та доносив до містян інформацію відмінну від владної. У 2016 році кількість випусків значно зменшилася, але мешканці міста з нетерпінням чекають на цю газету. Особливо її чекають люди старшого віку, для яких Інтернет та інші послуги сучасної цивілізації є незрозумілими.
На початку цього року в місті можна було побачити у вільному доступі знову перший номер газети Чопської міської ради «Чопський вісник». Журналісти нашого видання зателефонувавши у міську раду отримали відповідь, що починаючи з січня цього року інформаційний бюлетень буде систематично випускатися щомісяця.
Електронний варіант січневого випуску цього видання оприлюднено на офіційному сайті Чопської міської ради наступним посиланням.

Ну що ж, будемо надіятися, що дане видання буде об’єктивно висвітлювати всі проблеми та досягнення, цікаву інформацію з життя громади міста та багато іншої корисної інформації.
Чим більше проінформоване суспільство, тим краще воно може впливати на діяльність влади.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008