Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Мешканці чопського гуртожитку отримають право на приватизацію кімнат (Фото)

Місто Чоп, західні ворота України, колись було дуже потужним залізничним вузлом. Майже весь житловий фонд у місті протягом багатьох років будувався залізничними організаціями для потреб залізничників. Молоді сім’ї, які направлялися на роботу в місто, починали своє сімейне життя в гуртожитках. Сьогодні частина гуртожитків перебудована в квартирні будинки, гуртожиток по вул. Головна,12 безнадійно руйнується та на теренах міста залишився єдиний гуртожиток з проживаючими мешканцями по вул. Пушкіна 5.

Ми уже неодноразово писали, як керівництво залізниці поспіхом спихнуло місту житловий фонд без капітального ремонту, спихнуло Солотвинську лікарню без чопського майна, спихнуло станційний гуртожиток по вул. Головна 12, який розміщено на земельній ділянці Львівської залізниці на правах постійної власності.
Так само залізниця в середині 2015року спихнула гуртожиток по вул. Пушкіна 5, який на цей уже був без опалення, без ремонту, без належно оформлених документів та з іншими комунальними проблемами.
Керівництво БУ-5 поспіхом пороздавало всі кімнати та інші приміщення, а міські чиновники попереднього скликання із задоволення взяли гуртожиток з величезною кіпою комунальних проблем.
Тодішнього міського голову це питання не дуже турбувало, адже на носі були вибори, тобто мешканцям гуртожитку можна було «вішати лапшу на вуха» різноманітними обіцянками.
Зима 2016 року в гуртожитку пройшла з величезними комунальними проблемами, через розбалансування фаз в одну із січневих ночей гуртожиток мало не загорівся. Проблем з кожним днем накопичувалося все більше і більше.
В середині літа мешканці гуртожитку вирішили створити свій органом самоорганізації населення “Будинковий комітет “Каштан” та розпочали роботу із наведення ладу в гуртожитку. Протягом піврічного терміну було укладено відповідні комунальні договори та розпочато перевірку проживання мешканців у гуртожитку. В кінці грудня міською владою було створено Наглядову раду з питань розподілу і утримання житла у гуртожитку та використання гуртожитку і прибудинкової території.
На початку січня цього року, як інформує офіційний сайт Чопської міської ради, в міській раді було проведено два засідання Наглядової ради. Результатом першого засідання стало підписання Меморандуму між керівництвом міської влади та будинковим комітетом «Каштан».
Минулої п’ятниці відбулося друге засідання Наглядової ради, результатом наглядової ради став проект рішення «Про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень (кімнат) в гуртожитку по вулиці Пушкіна, 5 в м. Чоп», який буде затверджений на засіданні сесії міської ради.
Проект рішення можна прочитати на офіційному сайті Чопської міської ради за цим посиланням.
Отже, якщо міські обранці проголосують за це рішення то мешканці гуртожитку в місті отримають дозвіл на приватизацію його житлових і нежитлових приміщень.
Приватизувавши кімнати в гуртожитку мешканці зможуть створити ОСББ та уже самостійно вирішувати проблеми.
Ми і в подальшому будемо відслідковуватимемо ситуацію в першому чопському комунальному гуртожитку.

За матеріалами офіційного сайту Чопської міської ради

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008