Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

На початку зими залізничні водяники залишали місто без води, а тепер подають її з різними збудниками

Протягом багатьох десятиліть централізованим водопостачанням в місті Чоп займались підрозділи Укрзалізниці.
Населення, дитячі садки, школи та лікарні міста споживають питну воду, яку з ріки Латориця постачає Відокремлений структурний підрозділ «Ужгородська дистанція водопостачання» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

При цьому тариф з оплати послуг централізованого водопостачання встановлений НКРЕ для РФ «Львівська залізниця» на економічно обґрунтованому рівні та дозволяє постачальнику води сформувати фонд ремонту та модернізації мережі водопостачання, тобто кошти на вирішення всіх технічних проблем, пов’язаних із зношеністю обладнання в ВСП «Ужгородська дистанція водопостачання» наявні.
Згідно повідомлення Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України від 01.02.2017 року №55, яке надійшло до Чопської міської ради (лист додається), результатами дослідження питної води, відібраної в розвідній мережі міста в зв’язку з реєстрацією серед населення випадків захворювання на гастроентероколіти встановлено наступне. Так, 24.01.2017 відібрано 5 взірців для бактеріологічного, 5 взірців для фізико-хімічного дослідження і 2 взірці для вірусологічного дослідження. Взірці води відібрані в наступних об’єктах: військова частина Т0300, дошкільний навчальний заклад «Казка», вул. Йосипа Бокшая,7, комунальному закладі «Чопська міська лікарня, Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1. За результатами фізико-хімічного та мікробіологічного дослідження всі відібрані взірці не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.
По фізико-хімічних показниках (результати №№ 3-7 від 25.01.2017 р.)у всіх випадках відмічається перевищення показників мутності ( в межах від 1,7 до 2,5), вмісту заліза (від 0,45 до 1,11).
По мікробіологічних показниках (результати №№ 42-46 від 29.01.2017 р.) в 100 см.куб., чотирьох проб виявлено загальні колі-форми, Е.coli та ентерококи. У взірці питної води, відібраної в ДНЗ «Казка» не відповідність якості по виявленню ентерококів.
В результаті неналежного виконання посадовими особами ВСП «Ужгородська дистанція водопостачання» своїх службових обов’язків, населенню Чопа постачалась неякісна питна вода, що спричинило серед населення міста, в тому числі дітей, літніх людей та хворих, суттєве зростання випадків захворювання на гастроентероколіти.
При цьому, всупереч вимогам Закону України «Про питне водопостачання», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» керівництвом ВСП «Ужгородська дистанція водопостачання» факт постачання населенню питної води неналежної якості приховано, жодних повідомлень про загрозу для життя та здоров’я людей такої води не здійснено. Також зі сторони керівництва ВСП «Ужгородська дистанція водопостачання» не здійснюється жодних заходів по організації роботи пунктів розливу питної води, співпраця в цій сфері з Чопською міською радою саботується.
Оскільки якість води, що централізовано постачається ВП «Ужгородська дистанція водопостачання» не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10, відповідно до вимог Закону України «про житлово-комунальні послуги» та Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, вартість таких послуг має бути зменшена.
Отож, шановні мешканці міста, не будемо байдужими до цієї проблеми, адже у кожного із нас укладено особисті договори на водопостачання, тому лише ми зможемо зобов'язати ВСП "Ужгородська дистанція водопостачання" здійснити зменшення оплати за неякісну воду.
За результатами засідання комісії з питань ТЕБ і НС та узгодженням із ВСП “Ужгородська дистанція водопостачання” сьогодні, 2 лютого, з 12.00 по 14.00 год. у мережі водопостачання міста була проведена процедура гіперхлорування, де вміст хлору значно перевищує норму та запроваджено дводенний карантин у навчально-виховному процесі в місті..
Отже, шановні мешканці міста, у зв’язку з цим, звертаємо Вашу увагу на те, що не можна вживати сиру воду, а лише відстояну і кип’ячену.


За матеріалами офіційного сайту Чопської міської ради

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008