Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопський садочок: плани та реальність !?

Протягом декількох днів серпня місяця в Україні дуже дощило. Не оминули опади й наше містечко, в результаті яких було залито приміщення другого поверху, єдиного в місті дошкільного закладу, який знаходиться на реконструкції.
Що це - недбалість будівельників чи навмисне пошкодження майна громади?


Історично в нашому місті в період минулого століття працювало декілька садочків. Зазвичай всі вони відносилися до Львівської залізниці. Старожили добре пам’ятають дошкільний заклад по вулиці Молодіжній, який перетворили у залізничну лікарню, на відкриття якої в наше місто приїжджав сам президент Леонід Кучма. Довгі дискусії точилися навколо приміщень по вул. Шкільній, адже спритні залізничники у цей уже період часу не хотіли його віддавати під приміщення для початкової школи.

У 80 роках минулого століття Чоп отримав новий садочок по вулиці Миру, який виховує та навчає чопську малечу. Капітальних ремонтів в ньому з цього часу ніколи не проводилося та й був він розрахований лише на виховання близько 250 дітей.
Вічні проблеми із зарахуванням дітей до цього закладу зумовили міських чиновників минулого скликання розпочати його реконструкцію, результати якої і пожинає сьогоднішня міська влада.
У 2014 році чопським управлінням освіти було розроблено проект реконструкції садочка, що включав у себе будівництво другого поверху та облаштування всіх корпусів закладу похилими чотирискатними дахами. Загальна вартість робіт сягала понад 5 мільйонів гривень.
Враховуючи тодішнє законодавство було розпочато процедуру тендерних закупівель будівельних робіт, в результаті якої тендер виграла львівська фірма, яка зобов’язалася здійснити всі будівельні роботи за суму близько 3,5 мільйона гривень. Швидко було укладено договір на проведення будівництва, де фірма переможець зобов’язалася завершити всі роботи до 31 грудня 2017 року. Ніяких графіків виконання окремих видів робіт чи інших фас-мажорних випадків в договорі не прописувалось.
До кінця 2015 року виконавці браво здійснили будівництво другого поверху, на який використали майже всю суму, залишивши на реконструкцію дахів лише близько 600 тисяч гривень. Стає зрозумілим, що ніхто із керівництва попередньої міської влади не контролював хід проведення будівельних робіт, а тим паче його фінансування. На носі були вибори, а не будівництво в садочку.
Результати проведення цього тендеру та виконання будівельних робіт дали підставу прокуратурі області відкрити окреме кримінальне провадження, яке зараз знаходиться в суді.
Чи можна було у 2016 чи 2017 році здійснити за півмільйона гривень будівництво декількох дахів. Однозначно, що ні. Що робили міські чиновники, щоб виправити цю патову ситуацію у будівництві дошкільного закладу? Чи можна було розірвати угоду на будівництво? Чому так погано здійснювався технічний нагляд за проведенням будівельних робіт?
У середу в Чопі відбулася чергова сесія Чопської міської ради. Занепокоєні такою ситуацією з будівництвом батьки прийшли на її засідання, адже на носі 1 вересня, а навчальний заклад не дуже готовий до приймання чопської малечі на навчання. Окремі депутати від політичної партії ЄЦ вирішили зробити собі піар компанію на проблемному міському садочку.
Тут належне потрібно віддати начальнику чопського управління освіти, яка чітко проінформувала всіх присутніх про дане будівництво та запевнила, що садочок уже в понеділок 28 серпня готовий прийняти на навчання дітей. Фірма, що здійснює будівельні роботи підписала нову додаткову угоду, де зобов’язалася відновити пошкоджене дощами майно та було встановлено чіткий графік виконання будівельних робіт. Депутати міської ради на цій же сесії додатково виділили ще 1,5 мільйона гривень для завершення будівництва всіх дахів.
Отож, чи дійсно будуть виконані нові умови договору, ми зможемо побачити в найближчому майбутньому, адже до нового року залишилося лише чотири місяці.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008