Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

У ЧОПІ ЗНОВУ З'ЯВЛЯТЬСЯ НАРОДНІ ДРУЖИННИКИ ?

Уже другу сесію поспіль в сесійному залі міської ради звучить міліцейська тема. Таке враження, що мер Чопа Галина Цар всерйоз задалась метою створення в нашому місті «свого» укрупненого міліцейського підрозділу.
Звичайно, мало шансів, що ця ідея стане реальністю. Але, якщо все-таки вдасться створити цей підрозділ міліції, то наступним логічним кроком мерії, напевно, буде утворення Чопської міської прокуратури?! А там дивись у мерії знайдуться вагомі аргументи на користь створення «своєї» податкової адміністрації. Мабуть міська голова вважає, що вона вже вирішила всі чопські проблеми і тепер залишається тільки займатись розширенням штату “міліціянтів”. Чи не забагато їх буде на дев’ять тисяч чопівчан? Начебто в нашому місті живуть одні порушники закону, а не законослухняні прикордонники, відповідальні залізничники, самодостатні підприємці, доброзичливі вчителі, лікарі та просто чесні і достойні люди. Проте поживемо і побачимо. А цього разу мер визвала на «килим» для звіту начальників Чопської міської та Чопської транспортної міліції.

Звичайно, важко звітувати, коли нема про що, а тому начальник транспортної міліції М. Марчишак замість себе направив заступника, а начальник міської міліції М. Кифор звітував особисто. У своєму виступі представник транспортної міліції М. Костелей, запропонував створити в Чопі уже давно забуту добровільну народну дружину. Судячи зі схвальних відгуків сесійного залу, ДНД все—таки у нашому місті незабаром відродиться.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008