Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ОПАЛЕННЯ РОЗПОЧАТО ПІСЛЯ ВТРУЧАННЯ БЮТ! ("ФОТО")

Останнім часом в сфері комунальних послуг відбуваються дивні речі: вартість їх неупинно піднімається, а якість знижується. А, з приходом холодів, взагалі сталася катавасія. Виявилося, що у багатьох населених пунктах Закарпаття місцева влада, як завжди не підготувалася до зими. Таке враження, що про опалювальний сезон забули і згадали лише за тиждень до похолодання.

Інакше як можна пояснити той факт, що, наприклад, у Чопі, де опалення здійснюється від котелень Будівельного управління Львівської залізниці, батареї у квартирах чопівчан залишалися холодними аж до 22 листопада. Це при тому, що в “Укрзалізниці” заявили про початок опалювального сезону ще з 12 листопада. Цікава ситуація, чи не так?

Тут можна пригадати також, що в лютому цього року, теплопостачальник також відключив усі будинки в місті від опалення. Власне така ж ситуація спостерігалась також в інших населених пунктах Закарпаття, де опалювання здійснюється від котелень згаданого підприємства.

А що робила міська влада у ті дні, щоб повернути в місто опалення ? Нічого! Лише після звернення депутатів БЮТу в Закарпатську прокуратуру, залізничні чиновники отямились і знову включили опалення. І ось на початку зими ця історія знайшла продовження.

Зрозуміло, що міських чиновників не морозить у їх комфортних кабінетах чи приватних “хижинах” з окремими котельнями. Проте, в місті, крім них ще й проживають пенсіонери, інваліди та інші малозахишені городяни, які надіються на міську владу, що вона зуміє зробити для них саме елементарне: забезпечити тепло в їх скромних помешканнях. Але цього чомусь не відбулося. Відповідь у них була одна: немає коштів для оплати за газ.


За цих обставин депутати від БЮТ в Чопської міської ради, зробили заяву для ЗМІ, в якій зокрема сказано: “Депутатська група БЮТ в Чопській міській раді заявляє про свою стурбованість з приводу бездіяльності виконавчого комітету Чопської міської ради, внаслідок чого зірвано початок опалювального сезону в місті. Незважаючи на те, що уже понад вісім днів температура, насамперед в нічний час, наближається до нульової відмітки, станом на 20 листопада цього року, в жодному житловому комунальному будинку Чопа ще не розпочато централізоване опалення.

Певна річ, що ця обставина створює соціальну напругу серед мешканців міста. Особливо від холодів у житлових приміщеннях потерпають люди похилого віку, інваліди та інші соціально незахищені верстви населення міста, які не мають можливості використовувати додаткові електроприлади.

З огляду на вказану обставину, депутатська група БЮТ звертається до міського голови Галини Цар з вимогою негайно скликати позачергову сесію Чопської міської ради, щоб розглянути питання щодо здійснення опалення в Чопі”
, сказано в заяві депутатів.

І ось диво, через два дні після згаданої заяви в домівки чопівчан запущено тепло. Ну, як тут не згадати прислів'я: “поки грім не вдарить селянин не перехреститься”.

М.Черніховський

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ОПАЛЕННЯ РОЗПОЧАТО ПІСЛЯ ВТРУЧАННЯ БЮТ! " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008