Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ДЕПУТАТИ УХВАЛИЛИ ПЛАН СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ЧОПА, НАВІТЬ НЕ ПРОЧИТАВШИ ЙОГО!

На липневій сесії міської ради за ініціативи міського голови Галини Цар ухвалено план стратегічного розвитку Чопа на період до 2015 року. Напевно, для респектабельності, на презентацію плану було запрошено директора Закарпатського регіонального відділення асоціації міст Олега Лукшу. Під час обговорення цього питання розгорілась дискусія між прихильниками плану і тими, хто пропонував відправити його на доопрацювання.
Так, депутат Іван Левкулич звернув увагу депутатів на те, що стратегічний план розвитку міста розроблявся фактично кулуарно, невідомо де і ким. Але головне, документ не пройшов обговорення і відповідного опрацювання в постійних комісіях міської ради, що є порушення Регламенту. Внаслідок цього, згаданий план вийшов сирий і непродуманий, його реалізація не вирішить базових проблем Чопа, а тільки буде підставою для витрачання «на вітер» бюджетних коштів. Поміж інших, серйозною вадою названого плану, на думку депутата, є те, що ним не передбачається розширення територіальних меж Чопа, будівництва житла, вирішення питання щодо розташування міського сміттезвалища. І ряду інших важливих положень. З цих міркувань проект плану стратегічного розвитку Чопа було запропоновано відправити на доопрацювання в постійні комісії міської ради. Але за наполягання міської голови, згаданий план все-таки ухвалили. Депутати проголосували за документ, не читаючи його! Проти затвердження недопрацьованого плану проголосували усі депутати від БЮТ, також двоє із чотирьох присутніх депутатів від ПР утримались від голосування. Всі інші голосували “за”. Так, за що голосували депутати? Адже цей документ, ухваленням якого так переймалася міська голова, навіть не роздали депутатам для ознайомлення. Хоча закон вимагає надавати депутатам всі матеріали сесії за десять днів до пленарного засідання! Зрозуміло, що розібратись в сутності 60-ти сторінкового документа з “голосу” не можливо. Постає питання: невже наші обранці так “відповідально” голосують за всі інші рішення, які видаються “іменем Чопської міської ради”? Тепер стає зрозуміло, звідки усі наші біди. Адже вибираючи теперішніх депутатів, чопівчани сподівалися, що їх обранці у міській раді будуть не тільки піднімати руки за командою мера, але ще й при цьому будуть відповідальними і виваженими.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008