Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

СВЯТКОВІ ФЕЄРВЕРКИ ОПІВНОЧІ (ФОТО)

Прекрасно, коли у людей, які нас оточують, близьких, сусідів чудовий настрій, коли вони вміють радуватися життю і святкувати… Як відомо, позитивні емоції мають властивість передаватись іншим і можуть навіть продовжувати життя. Ну, звичайно, що візуальні естетичні ефекти, такі, як феєрверки, здорово покращують настрій. Недарма, апогеєм багатьох свят є саме феєрверк. Правда, не завжди буває так, що ці видовища приносять задоволення всім. Завжди існує суперечність між бажаннями одних і неприйняттям інших.

Стало уже традицією, що переважна більшість урочистостей: весілля, дні народження, професійні свята, тощо не проходить без святкових феєрверків. Святкові феєрверки стали обов’язковим атрибутом усіх топових гулянь. Немає, феєрверку–святкування було не, крутим, так міркують деякі... І навпаки… “Ну, що тут поганого», - скаже дехто із читачів? Певно, що можна з цим погодитись, нехай народ радується, нехай веселяться і відпочиває, але без феєрверків... опівночі. Подеколи, подібні святкування для одних перетворюються у нічний кошмар для інших, при цьому останніх завжди буває більше і цей контингент уже став постійним.

Річ у тім, що за своїм демографічним складом, Чоп по - суті з кожним роком все старішає. Наприклад, на теперішній час у місті мешкає приблизно дві тисячі осіб пенсійного і похилого віку. Із них чимала кількість городян, яким за сімдесяти. І ось уявімо собі, що ці поважні люди, яким і заснути то буває важко, після кожного феєрверку святкової радості, змушені прокидатися.

Крім цього не слід забувати, що Чоп місто залізничників, де проживають і готуються до робочої вахти машиністи локомотивів, чергові по станції, диспетчери, одним словом спеціалісти професій, які відповідають за безпеку на залізничному транспорті. І, звичайно, що феєрверки опівночі, нерідко позбавляють їх можливості повноцінно відпочити.

Що характерно, але цієї проблеми в інших містах Закарпаття не спостерігається. Там, де влада, що називається на своєму місці, городяни дотримуються законодавства України. В цьому контексті не зайвим буде знати, що закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», прямо вказує: «…у нічний час, із двадцять другої до восьмої години забороняється гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів». Правда, цей же закон допускає, що з дозволу місцевої влади ці заходи можуть проводитись в будь- який час.

Отже, виходить: або в Чопі не знають цих елементарних правил, або міська влада санкціонує феєрверки в невстановлений час. Звичайно інколи для порушення нічної тиші непотрібно феєрверків, для того достатньо проживати біля якого-небудь розважального закладу, щоб відчути всю “насолоду” подібного сусідства.

Певна річ, що порушена проблема не стосується феєрверків під час національних та релігійних свят. Проте, є очевидним, що кожен мешканець Чопа повинен поважати право інших городян на нічний спокій…

І.Білак, Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"СВЯТКОВІ ФЕЄРВЕРКИ ОПІВНОЧІ " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008