Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

“ЗАБУТЕ” КЛАДОВИЩЕ

У кожному місті чи селі існують чимало проблем, які не один рік чекають свого вирішення. Проте, за своєю актуальністю деякі проблеми потребують негайного втручання. Зразу слід сказати, що сьогоднішня тема публікації є чутливою для кожної родини в Чопі. Проте, замовчування цієї надважливої для міської громади проблеми, в не далекому майбутньому може привести до непередбачуваних моральних і санітарних наслідків. Йдеться про міське кладовище.

Той, хто хоч раз відвідував це святе для багатьох чопівчан місце, напевне побачив, що останнім часом територія кладовища невпізнанно збільшилась.

Суть проблеми ускладнюється тим, що земельна ділянка, яка була відведена під кладовище виділена в незапамянті часи, сьогодні фактично уже замала для нього. Іншими словами, назріла необхідність негайно розширювати територію міського кладовища. Щоб бути об’єктивним, слід визнати, що на місці розташування кладовища, немає вільної земельної ділянки для його розширення.

Теперішнє кладовище з усіх боків фактично “зажато” спорудами, які об’єктивно неможливо змістити чи демонтувати. Так з однієї сторони пролягає залізнична колія, з іншої автомобільна дорога, а з третьої незрозумілого призначення будівлі. Звичайно, можливо дехто з читачів скаже, що через дорогу навпроти кладовища розташована простора вільна земельна ділянка, яку можна використати для міського кладовища.

Дійсно така ділянка землі існує. Проте, існують ще й санітарні норми, які в даних реальних умовах напевне не дозволять наблизити кладовище ще ближче до житлового масиву, оскільки, як стверджують спеціалісти, підземні води у цьому місці знаходяться надто близько до поверхні землі. Дана обставина створює загрозу, оскільки у підземний водяний басейн, внаслідок дощів, можуть просочуватись різні шкідливі субстанції…

Отже, з тієї причини переміщати кладовище в бік Чопа неможливо. У той же час, якщо сьогодні, негайно, не вирішити питання про розширення кладовища, або його перенесення, може статись так, що одного дня у Чопі не буде місця для поховання померлих.

Іншою проблемою, яка кидається в очі, є відсутність огорожі навколо кладовища. Ця обставина не знаходить жодного пояснення. У будь-якому населеному пункті, в тому числі і селі, де фактично відсутні бюджетні кошти, кладовище завжди огороджено і акуратно прибрано. Проте, в Чопі з 19 - мільйонним міським бюджетом, цього видимого жесту поваги до пам’яті наших рідних, до теперішнього часу не зроблено.

Хотілося би надіятись, що цю статтю прочитають міський голова і місцеві депутати і земля для кладовища нарешті буде знайдена. Можливо навіть вишукають кошти, щоб спорудити огорожу і навести лад на цьому святому для чопівчан
місці.

В.Попович, Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"“ЗАБУТЕ” КЛАДОВИЩЕ " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008