Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЄЦ узурпував газету ...

Представники Блоку Юлії Тимошенко занепокоєні станом свободи слова на Закарпатті і вимагають припинити адміністративний тиск на журналістів

Останнім часом поняття «свобода слова», яким так любить пишатися президент Віктор Ющенко й називає її головним здобутком Помаранчевої революції, нищиться керівником його Секретаріату — Віктором Балогою.


Річ у тім, що Ужгородська районна рада є засновником газети «Вісті Ужгородщини», відповідно це видання має висвітлювати роботу ради, на що депутатами виділяються кошти з районного бюджету.

Однак, попри те, що в районній раді є депутати від кількох політичних сил, редакція газети неодноразово відмовлялася друкувати матеріали, які висвітлюють роботу депутатів Блоку Юлії Тимошенко в Ужгородській районній раді, натомість діяльності представників «Єдиного Центру» приділяють аж занадто багато уваги. На шпальтах газети друкуються матеріали, які паплюжать роботу Уряду, та Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, має місце необґрунтована критика Блоку Юлії Тимошенко, натомість паралельно йде вихваляння персони Віктора Балоги, обласних та місцевих представників «Єдиного Центру» та відверта пропаганда на користь цієї політичної сили.

З огляду на загрозливу ситуацію із свободою слова, що склалася в Ужгородському районі, керівництво Ужгородської районної організації партії «ВО «Батьківщина» та депутати БЮТ в Ужгородській районній раді вимагають:

1. Припинити адміністративний тиск на редакторів та журналістів, який чинять представники місцевої, обласної та навіть центральної влади.

2. Розділити друковану площу в газеті «Вісті Ужгородщини», оплачену з бюджету району, згідно з відповідною угодою між депутатами, представленими в районній раді згідно результатів виборів 2006 року.

За дорученням бюро Ужгородської районної організації «ВО» Батьківщина» Депутат обласної ради від фракції БЮТ Ластівка Є. І.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЄЦ узурпував газету..." | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008