Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ХТО ПОКРИВАЄ "САМОБУДИ" В ЧОПІ? ШИЛА В МІШКУ НЕ СХОВАЄШ...

Ось нарешті, і вилізло шило з мішка. Стало зрозуміло, чому місцеві чиновники так не хотіли гласної колективної перевірки звернення мешканців будинку з вулиці Спортивна,1,3. Виявилося, що будівництво на вулиці Квітова, 9, ведеться з порушенням проекту. Звичайно, мер цього «не бачить» і «не покриває»…

У попередніх номерах МЧ інформував своїх читачів, що мешканці багатоповерхового будинку по вулиці Спортивна,1,3 збунтувалися проти сумнівного будівництва, яке розвернулося на всю земельну ділянку, розташовану за адресою: вулиця Квітова, 9. Спочатку незадоволені мешканці будинку сподіваючись на справедливість міської влади звернулися з колективною скаргою до депутатів міської ради та міського голови.

Цікаво, що мер зразу дійшла висновку, буцімто з вказаним будівництвом усе законно. А депутати завдячуючи старанням міського голови цю скаргу взагалі навіть не розглядали. Тільки після повторного звернення мешканців будинку з вулиці Спортивна, 1,3 депутати з небажанням взялися за її розгляд.

І, як виявилося взялися недарма. Навіть поспішно окинувши оком архітектурно-будівельну документацію, депутатська комісія встановила, що згадане будівництво ведеться з порушенням затвердженого проекту. Так, згідно проекту на земельній ділянці за адресою вул. Квітова, 9 мав би зводитися двохповерховий будинок з шатровим дахом.

Проте, сьогодні не важко переконатися, що на даний час там будується трьохповерхова споруда. Особливу цікавість у депутатів викликало питання, що ж насправді там все таки будується. Комісія загіпнозована присутністю мера так і не змогла змістовно розібратися в цьому питанні. Правда, власник будівлі Василь Пилипинець запевняє, що він зводить собі житловий будинок.

Проте, уже сьогодні є очевидним, що це скоріш за все не відповідає дійсності. Погодьтесь, що споруджувати будівлю таких великих розмірів з прохідними коридорами «гуртожиткового типу», ну, ніяк не підходить для комфортного житла місцевих багатіїв. Наявність типових балконних площадок, по дві площадки на кожному із поверхів, також ставить більше запитань, ніж можна знайти відповідей. Як стверджують окремі джерела, скоріш за все згадана будівля зводиться під готель, або споруджується багатоквартирний будинок… Цікаво, що п. Пилипинець, як стверджують джерела, спочатку на цьому ж місці ніби то намагався затвердити проект будівництва …п’ятиповерхової будівлі !

Ось нарешті, і вилізло шило з мішка. Стало зрозуміло, чому так місцеві чиновники не хотіли відкритої перевірки звернення мешканців будинку з вулиці Спортивна,1, 3.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ХТО ПОКРИВАЄ "САМОБУДИ" В ЧОПІ? ШИЛА В МІШКУ НЕ СХОВАЄШ..." | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008