Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Ющенко змушує Кабмін підвищити ціни на ліки. Пенсіонери в шоці!

Варто нагадати, що завдячуючи "продуманій" політиці Ющенка, з 1 грудня в Україні підвищені ціни на газ. І ось, Президент знову хоче відзначитися, змушуючи Уряд підняти ціни на ...ліки. Пенсіонери в шоці! Після цього кожен українець задумається: чиї інтереси захищає "народний" президент ?

Президент хоче призупинити постанову уряду, якою урізано прибутки операторів фармацевтичного ринку засобом обмеження до 10% оптової й до 25% - роздрібної надбавки на ліки. Про це заявила на брифінгу заступник голови Секретаріату президента Марина Ставнійчук. Якщо такий указ буде видано - ціни на медикаменти стрімко злетять угору. Цікаво, що брифінг, де була поширена інформація, присвячувався темі політичних аспектів діяльності президента - факту його обрання главою партії "НСНУ".

Коли під час брифінгу хтось із журналістів відхилявся від теми, Лариса Мудрак, яка допомагала Марині Ставнійчук, повертала їх до суті. Але наприкінці заходу ніби ненароком попросила повідомити про звернення громадян - фармацевтів. Ставнійчук розповіла про те, що галузеві представники з Миколаївської й Херсонських областей пікетували Кабмін, а потім прийшли до Секретаріату. Там їхнє звернення прийняли й обіцяли розібратись. Результатом "розборів" став лист президента до уряду з вимогою владнати ситуацію та заява Ставнійчук про можливий указ зі скасування постанови уряду, якщо той "не відреагує". Однак жодного слова про суть урядової постанови, про зміст вимог пікетувальників, чи хто конкретно були ці пікетувальники Ставнійчук не сказала.

Заява, зроблена 2-го грудня мимохідь, же через кілька хвилин звучала в новинах багатьох ФМ- станцій, а ввечері сюжети про пікет були в теленовинах. Хтось дуже хотів надати цій темі резонансу, хтось заплатив за це великі гроші, хтось лобіював її на рівні канцелярії глави держави. Попри те, що деякі канали подали інформацію порівняно збалансовано, а СТБ взагалі показав оплачених пікетувальників, результат було досягнуто - резонанс здобуто. Уряд поганий - нищить аптеки, президент хороший - заступився за людей. Але далі цих тез ніхто не пішов, бо таке "заступництво" означає відновлення надприбутків операторів ринку (не виробника). А зароблять вони через зростання цін на товари, тобто все знову перекладається на нашу кишеню.

Суть проблеми


Непопулярна у фармацевтів постанова Кабінету Міністрів № 837 з’явилася після різкого вересневого стрибка цін на ліки та медикаменти (подекуди до 50%). Тоді Антимонопольний комітет України порушив справу за цим фактом проти деяких операторів ринку. У Держслужбі лікарських засобів теж не виключають, що торговці медикаментами змовилися про одночасне підвищення цін, мотивуючи свої дії світовою економічною кризою та падінням гривні.

У свою чергу, міністр охорони здоров’я Василь Князевич заявив: "Уряд дійсно ухвалив непросте й непопулярне рішення по стабілізації цін на медикаменти. І хоча, можливо, це дуже жорстке рішення, але ми повинні визначитися. Сьогодні є ветерани, люди небагаті, які повинні одержувати дешеві ліки. Ми повинні виробити механізми, як їх забезпечити".

Свою позицію щодо цієї проблеми тоді заявила й прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. "Я вважаю, що це ще одна рейдерська атака на Україну й те, що окремі приватні структури почали неконтрольовано підвищувати ціни на ліки, має бути терміново зупинено". Вона звернулась до Генеральної прокуратури, надіслала перелік таких підприємств і список прізвищ власників (за нашими джерелами, серед тих прізвищ є відомі члени "Нашої України") із проханням порушити проти них кримінальні справи за фактами необґрунтованого підвищення ціни на ліки.

Щодо відсоткового обмеження націнки на медикаменти, то воно економічно обґрунтовано, переконані спеціалісти МОЗу. В Європі, наприклад, уже більше 10-ти років надбавка не перевищує 3%. Тому, там між фармацевтичними підприємцями точиться конкуренція за високу якість продукції, а не за її кількість.

Чому так багато аптек і реклами ліків?


Нова аптека "відбивається" вже за кілька місяців. Тому недивно, що останнім часом, коли підприємства перестали давати надприбутки, бізнесмени (зауважимо - не фармацевти й не медики) з легкістю закрили вже 500 аптек в Україні. Таким чином, вони позбавили робочих місць 2 500 тисяч працівників.

Фармакологічна індустрія – одна з найпотужніших на вітчизняному ринку. На неї, крім аптечних продавців, працюють медики (підкуплені дистриб’юторами, пропагують певні ліки), а також – ЗМІ. Згадайте нинішню рекламу: "Ви курите? (від автора: Ну й добре!) Прийміть "А…ма" – і паліть далі!", "Ви п’єте до безпам’ятства? (Це ж чудово!) Є пігулка – і симптомів немає!", "Ви обжираєтеся? (Наша людина!) Випийте ліки – і ...". Про наслідки після вживання цих препаратів у рекламі не говориться. Втім, коли згодом розболиться печінка, нирки, порушиться обмін речовин – на людину очікують уже інші ліки. Які, знову ж таки – згубно впливають ще на наступні органи.

Таким чином, у нас з’явилося медикаментозно залежне покоління, яке практично не дбає про здоровий спосіб життя. Саме ці люди нині стали заручниками фармацевтичних олігархів, які в боротьбі з урядом за свої надприбутки, без жалю позбавили їх потрібних для життя ліків. А бізнесмени продовжують маніпулювати свідомістю українців, завдяки знову ж таки – нашим ЗМІ. Лише напередодні журналісти телеканалу "1+1" гнівалися на Луценка, який звинуватив їх у трансляції замовних сюжетів, а вже сьогодні вони знову упереджено розповідають про фармакологічну війну, практично нападаючи на уряд за те, що він не дозволяє наживатися на здоров’ї народу. Усі коментують, роблять висновки, але жоден телеканал не поцікавився в людей, чи хочемо ми, аби ціни на ліки знову зросли на 60%?

INTV

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Ющенко змушує Кабмін підвищити ціни на ліки. Пенсіонери в шоці!" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008