Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Голосували за позапартійного кандидата на голову, а обрали члена... Ось Вам і ... ЕЦ!

Життя навчило багатьох читати між рядків. Саме там, між рядками, найчастіше ховається істина.

Радісно-жовчні коментарі щодо перемоги на виборах міського голови Мукачева не є винятком. Зупинюся лише на деяких фактах. Так, у виборах взяли участь всього 27 % виборців, із яких 67 % підтримали позапартійного Золтана Ленд’єла, який одразу після обрання оголосив, що відтепер є членом партії Єдиний Центр.
Проста арифметична дія: 27% х 67%=18,09 % показує, що навіть менше, ніж кожен п’ятий мукачівець підтримав дану кандидатуру. Решта або взагалі не взяли участі у виборах, або підтримали когось іншого, або не підтримали жодного кандидата.

Виникає питання – чому? Відповідь, на мою думку, очевидна: люди порозуміли, що бажають вони того, чи ні, міським головою стане людина Балоги. Тому особливо і не напружувалися.

Щодо інших кандидатів, які взяли участь у виборах, можу зауважити, що кожен із них знав результати соціологічних опитувань і свої власні рейтинги, а отже як тверезомислячі люди вони мали змогу зробити відповідні висновки.

Смішно виглядає „тріумфальна” радість стосовно того, що нібито „провалилася” кандидат від БЮТу Ольга Фенчак. Я би радив журналістам, які вважають себе професіоналами, бути більш уважними, послідовними і об’єктивними. Справа в тому, на вибори міського голови м.Мукачево Блок Юлії Тимошенко взагалі не виставляв від себе кандидатури, керуючись одразу декількома немаловажливими принципами.

По-перше, проаналізувавши ситуацію, було зроблено висновки стосовно того, що зміна лише міського голови не змінить у корені всю ситуацію, адже команда у міській раді незалежно від партійної належності насправді є пробалогівською, а значить будь-який міський голова – представник альтернативної політичної сили не зможе ефективно працювати. Такий химерний організм - нежиттєздатний. Уявіть собі саму геніальну голову, яка не може керувати тілом – виглядає як повний параліч. Можливий, правда, варіант, коли тіло керує головою, але це вже повний абсурд.

Тому сили БЮТ у Закарпатській області вирішили розв’язувати проблему комплексно: не витрачати сили на даремну боротьбу, а краще зосередитися на майбутніх місцевих виборах, які не за горами, і привести до управління цілу команду, разом із головою. Стосовно участі у виборах п.Ольги Фенчак можу сказати наступне. Людина, не дослухавшись порад та ігноруючи рішення бюро, виставила свою кандидатуру так званим самовисуванням. Ті, хто насправді слідкував за передвиборчою кампанією, можуть підтвердити – з боку БЮТ не пролунало жодного слова на її підтримку. Якби ми були недемократичною авторитарною силою, то просто примусили би пані Ольгу зняти свою кандидатуру. Але було прийняте рішення дати їй можливість побачити свої реальні позиції – саме позиції Ольги Фенчак, а не Блоку Юлії Тимошенко. Результат нікого не здивував, він був заздалегідь чітко прогнозований. Хоча, якщо бути об’єктивними, тих суперників, що лишилися позаду, пані Ольга випередила відповідно у 1,9; 2,6;4 і 8 разів. І саме такий результат дає можливість зробити відповідні висновки стосовно особистого авторитету п.Фенчак. Справжні прихильники Блоку Юлії Тимошенко просто не брали участі у безальтернативних виборах, результати яких були відомі задовго до їх початку. Впевнений – їх значно більше, ніж 18,09%.

Ще одне невелике зауваження. Прихильники п.Балоги звикли користуватися наївністю виборців. Є такий вислів - „вовк у баранячій шкірі”. Це, на мою думку, стосується і тих політиків, які обираються людьми від однієї політичної сили, або декларуючи свою позапартійність, а потім одягають шкіру тих овець, у чиїй отарі краще годують, міняючи свою партійну належність, а точніше – залежність.

Не стали дивиною і вибори мукачівського мера. Що заважало п.Ленд’єлу йти на вибори під прапором ЄЦ? Так було би, принаймні, чесно. Аж ні, бо існував ризик, що якась частина людей, яка не підтримує Єдиний Центр, не підтримала би і кандидата від цієї політичної сили. Я нічого не маю проти п.Ленд’єла. Навпаки, як людина Золтан Золтанович завжди викликав у мене повагу.

Але є речі, якими, на мою думку, не слід нехтувати. Насамперед - це довіра виборців, якою в черговий раз знехтували. Тому й вийшло, що обирали в Мукачеві позапартійного голову, а отримали чергового члена чергової партії.

Впевнений, що мукачівці зроблять свої висновки – чесні і об’єктивні, з якими й прийдуть на наступні місцеві вибори.

Перший Заступник голови Закарпатської обласної організації партії "ВО "Батьківщина" Антон Ліврінц

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Голосували за позапартійного кандидата на голову, а обрали члена... Ось Вам і " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008