Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ВУЛИЦІ ЧОПА — СМУГА ПЕРЕПОН, ЧИ ВЗІРЕЦЬ БЕЗГОСПОДАРНОСТІ?

Хто мав нагоду хоч раз проїхатись автомобілем, або пройтись пішки по вулиці Латорицькій, невільно задається питанням: це армійська смуга перепон, чи взірець безгосподарності міської влади?Адже ця автодорога є засобом сполучення окремого мікрорайону Чопа, де проживають понад двадцять відсотків населення, з іншою частиною міста. І, як мінімум двічі на день, «автомобільні» мешканці цього мікрорайону, змушені долати цю смугу перепон.

Напевно, мерія не знає про стан цієї дороги, а то, мабуть, уже давно б її відремонтували. Чи, можливо, наші комунальники «вилизують» тільки центральну частину міста, а околиці їх не цікавлять? Ну просто як в армійській байці, коли солдати чистять чоботи тільки спереду, щоб пройти огляд суворого старшини, а позаду, нехай твориться риться що завгодно. Так і з ремонтом вулиць в Чопі.

Звичайно, що цей ремонт давно потрібно було зробити, адже вже середина літа. І всі ми розуміємо, що восени, або взимку такі роботи не проводяться. Негайного втручання автошляховиків чекає також дорожнє покриття на вулицях Петефі, особливо біля новобудови і гуртожитку, на вулицях Миру, Ново—Загородня, Брегівська... Та, власне, всі вулиці міста не перелічиш, оскільки більше п'ятдесяти відсотків автодоріг Чопа потребують негайного ремонту.

Ми сподіваємось, що цією публікацією нам вдасться привернути увагу міського голови до цієї проблеми і найближчим часом комунальні служби займуться ремонтом автошляхів нашого міста.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008