Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Контрабанду і нелегальну міграцію кришує керівник однієї з фракцій в облраді

Контрабанду і нелегальну міграцію кришує керівник однієї з фракцій в облраді, стверджує начальник ГУ УМВС в Закарпатській області Павло Кононенко. Підстав недовіряти головному міліціонеру області немає. Залишається тільки вирахувати: хто саме є тим крищувальником…

У вівторкових газетах з’явилася критика на адресу новопризначеного начальника міліції П. Кононенка, яку він прокоментував так: "Керівник однієї з фракцій кришує контрабандою і нелегальною міграцією в області. І коли міліція почала йому конкретно наступати на хвоста, він вирішив наступати на Каноненка таким чином, пишучи листа на адресу однієї з газет, яка і оприлюднила його. Прізвище не буду називати, бо не маю часу ходити по судах. Ми з ним зустрінемось на барикадах".

Щодо кадрових змін начальник вищевказаного управління, який перебуває на посаді вже 2 місяці і 10 днів, "кадрові революції на Закарпатті не проводив і абсолютно не збирається". "На сьогодні були назначені лише співробітники на вакантні посади, чисткою кадрів ми не займалися.

Основний принцип моєї роботи — не нашкодити, тому я не звільняю людей з посад, які займали їх до мого приходу. Звичайно, є ряд критерієм, яким повинні відповідати ці люди: порядність, професіоналізм, вимогливість і відповідальність", — прокоментував Кононенко, Clipnews.info

PS. Підстав недовіряти словам начальника Закарпатської міліції стосовно того, що «контрабанду і нелегальну міграцію кришує керівник однієї з фракцій в облраді» -не має. Залишається тільки вирахувати хто саме є тим крищувальником.

Довідково:
У Закарпатській обласній раді утворено шість депутатських фракцій, а саме: НУНС-керівник Балога І.І.; «Батьківщина» -керівник Попович М.А; БЮТ-керівник Сербайло А.А; ПР-керівник Бужко І.І; «Народна» - керівник Святиня М.Л; КМКС- керівник КЕВСЕГІ Е. З.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Начальник міліції Закарпаття стверджує, що контрабанду і нелегальну міграцію кри" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008