Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Загроза розпуску Закарпатської обласної ради серйозно сприйнята її керівництвом

Щоб упередити негативний варіант розвитку подій, 4 грудня ц.р.,сесія облради створила комісію на чолі з депутатом облради, ректором УжНУ Миколою Вегешом...

Щоб упередити негативний варіант розвитку подій, 4 грудня ц.р.,сесія облради створила комісію на чолі з депутатом облради, ректором УжНУ Миколою Вегешом щодо підготовки звернення до Верховної Ради України стосовно зареєстрованого у Верховній Раді проекту Постанови „Про призначення позачергових виборів депутатів Закарпатської облради“, який внесено нардепами України Ю.Костенком і Я.Джоджиком, та доручено направити його в парламент.

У Зверненні, скерованому адресату, зокрема, вказується на те, що внесений проект Постанови не відповідає вимогам Конституції України та Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, оскільки домагання припинити повноваження депутатів ради базуються на тому, що вона 7 березня 2007 року, мовляв, прийняла незаконне рішення.

У той же ж час відповідно до статті 78 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ Верховна Рада України може призначити позачергові вибори обласної ради у випадках, якщо рада прийняла рішення з порушенням Конституції України та законів України, прав і свобод громадян, ігноруючи при цьому вимоги компетентних органів про приведення цих рішень у відповідність із законом.

Станом на 4 грудня 2008 року рішення облради щодо визнання на території краю національності „русин“, про яке йдеться вище, не оскаржено і не опротестовано компетентними правоохоронними органами. Відсутні і будь-які судові ухвали з цього питання, повідомляє сейт zakarpat-rada.gov.ua.

Слід нагадати, що 12 грудня цього року депутати Ужгородської міської ради ухвалили звернення до Верховної Ради України з проханням прийняти рішення про розпуск та проведення позачергових виборів Закарпатської обласної ради.

Звернення міських обранців підтримав і присутній в залі депутат облради від БЮТ Віталій Постолакі. Проте він зазначив, що не уповноважений висловлювати позицію Блоку Тимошенко, а підтримує згадане рішення як депутат облради і як громадянин.
Мер міста Сергій Ратушняк звинуватив обласну раду в `неодноразовому порушуванні Конституції та Закони України`. Серед таких рішень він назвав ухвалу обласних депутатів, якою було заблоковано в місті будівництво аквапарку, також він поставив у провину облраді рішення про визнання національності `русин` на території області, чим, на його думку, рада сприяла антидержавним сепаратистським угрупуванням.

Сергій Ратушняк також закинув обласній раді, що та так і не відповіла на клопотання міськради повернути у власність громади міста Ужгородський замок. І насамкінець С.Ратушняк нагадав обласній раді рішення про передачу ряду санаторіїв області, Музею лісу і сплаву та інфраструктури парку `Синевир` у комунальну власність області. `Їх треба розпустити, хай переоберуться і в новому складі не будуть займатися розподілом замків й урочищ`, - сказав Сергій Ратушняк. Він вчергове звинуватив Віктора Балогу. З його слів, `обласну раду використовують для того, аби перетворити Закарпаття у Завидівське князівство, повідомляє ZAXID.NET

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Загроза розпуску Закарпатської обласної ради серйозно сприйнята її керівн" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008