Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Президент України вважає Балогу і ЄЦ «нахабними, цинічними і безвідповідальними людьми»

... а секретарь РНБО " взагалі ні в чому не розбирається" ...

Перший президент Леонід Кравчук вважає, що нинішній президент Віктор Ющенко виявився загнаним у кут.

"Він зараз загнаний у кут. Тому що не треба було оточувати себе нахабними, цинічними і безвідповідальними людьми, які до того ж вбили йому в голову, що без них він нічого не може", - сказав Кравчук в інтерв'ю газеті "24".

"Він слухає цих людей, і вони кажуть йому, що усе буде нормально. І він повторює за ними, що усе буде нормально. Ми вже профукали План дій з членства в НАТО. Так буде і з цією коаліцією", - вважає перший президент.

На питання, чи має він на увазі главу секретаріату президента Віктора Балогу, говорячи про оточення президента, Кравчук сказав: "І його, і "Єдиний центр".

"Чи можна довіряти людям, які три роки кажуть тільки те, що хоче чути президент? І кого там не візьми, вони всі такі", - заявив президент.

"Людина повинна рости на чомусь великому – на великій науці, культурі, бізнесі. Хто ці люди, що прийшли з Закарпаття? Я не можу сказати, що в них там був великий бізнес або що в них є великий досвід хоч у чомусь. І зараз вони виходять на телеекран і вчать мене, як керувати країною", - обурився він.

"А президент не розуміє, хто його оточує. Скажіть, будь ласка, чи може секретар РНБО говорити про те, що ми зробили помилку, відмовившись від ядерної зброї? Вона в ядерній зброї хоч щось розуміє?", - продовжив Кравчук.

"Ці люди взагалі ні в чому не розбираються, тому і радять президенту таке, після чого він порушує Конституцію. Очоливши "Нашу Україну", він же явно порушив 103 статтю. Коли людину оточують холуї, вона не здатна приймати зважені рішення", - додав він.

На питання, чи вважає він, що Ющенко настільки залежить від оточення, Кравчук відповів: "Зараз вони, на жаль, роблять погоду і заважають президенту ухвалювати розумні рішення".

"Адже я був президентом. Не побувавши у цій шкірі, неможливо до кінця оцінити вплив оточення – воно може ввести людину в будь-яку оману", - зазначив Кравчук.

"Коли тобі на вухо щодня суцільним потоком дзижчання: "ви авторитетний", "краще за вас немає", "вас обов'язково оберуть", "підпишіть це, ухваліть те"... Розсудливій людині це може бути іноді приємно, але вона розумітиме, що піддаватися таким розмовам не можна. А Віктор Андрійович піддається", - додав він.

Кравчук переконаний, що "якби навколо президента знаходилися відверті люди, що не намагаються казати тільки те, що він хоче почути – життя б змусило його приймати інші рішення".

Українська Правда

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Президент України вважає Балогу і ЄЦ «нахабними, цинічними і безвідповідальним" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008