Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Юлія Тимошенко назвала керівництво НБУ бандою, яке намагалось її шантажувати

Тимошенко вимагає голову Стельмаха і припинення оборудок, на яких заробляв Ющенко. А обвал гривні організував Нацбанк, стверджує голову Уряду. Вона також наголосила, що справжній курс долара по відношенню до гривні має становити 6,57 за долар.

Прем'єр Юлія Тимошенко звинувачує Нацбанк під прикриттям секретаріату президента в організації спекулятивної схеми, за якої планувався обвал гривні.

"Усе, що сьогодні пов'язано з падінням курсу гривні - це спеціальні спекулятивні операції, які плануються на валютному ринку України, які організовуються за підтримки НБУ і декількох банків нашої країни", - почала Тимошенко на брифінгу в четвер.

"З 1 жовтня Нацбанк проводить емісію, по суті друк грошей. На сьогодні така емісія склала 40 млрд. гривень. Ці емісійні гроші мусили в прозорий спосіб передаватися для комерційних банків і державних банків, щоб покривати всі розриви і виплачувати депозити", - повідомила прем'єр.

"Усе рефінансування, по суті розподілення цих 40 мільярдів гривень, серед комерційних банків відбувалося таким чином, що головні фінансові потоки були зосереджені на окремих банках, що входили в систему побудови масштабних спекулятивних операцій з курсом гривні", - заявила вона. За словами Тимошенко, "40 млрд. 275 млн. гривень мали підтримати реальний сектор економіки, але майже одна п'ята частина цих коштів була спрямована на банк-банкрут, який було викуплено за бросові гроші".
"7 млрд. 100 млн. грн. були направлені на банк "Надра", де ці гроші акумулювалися, а потім по курсу НБУ, що був завжди нижчий за ринковий курс, цей банк викупав валюту. Є ще кілька банків, що проводили аналогічні операції", - заявила прем'єр.

"Банк, що придбали за 60 млн. доларів, отримав фінансові ресурси, емітовані Нацбанком, на суму 7 млрд. 100 млн. грн. Це скандал для банківської системи і Нацбанку", - обурилась Тимошенко.

За словами прем'єра, під час зустрічей представники банківської системи розповідали про те, що "відкати за отримання грошей рефінансування для банків складали від 3 до 7% від суми виділених Нацбанком грошей". Тимошенко повідомила, що "для того, щоб такі банки, як "Надра банк", за яким стоїть пан Фірташ, заробили побільше, зараз потрібно обрушити курс долара".

"І сьогодні в таких банках майже мільярд доларів лежить і чекає того моменту, коли гривня впаде і стане найдешевшою. Як тільки гривня впаде, такі банки викидають на ринок валюту, купують гривню і потім заплановано зміцнення гривні, коли вони (банки) куплять долари", - повідомила прем'єр.

"На одній такій оборудці "Надра банку", за яким стоїть адміністрація президента, буде півмільярда доларів покладено в кишеню", - додала вона.

Прем'єр Юлія Тимошенко вимагає від президента припинити тіньові оборудки в Нацбанку і відправити у відставку його голову і все правління.

Про це вона заявила на прес-конференції у четвер, де озвучила звинувачення на адресу нацбанку в емісії грошей і обвалі гривні на користь банку "Надра", придбаного Дмитром Фірташем.

"Я хочу звернутися до президента припинити покривати ці речі і заробляти на цих речах. І поставити на цьому крапку", - заявила вона.

"Я вимагаю від президента терміново подати на звільнення голову Нацбанку і прибрати від влади в Нацбанку все правління", - наголосила Тимошенко.

"Я хочу, щоб нарешті президент і його команда, якщо її можна так назвати – голова Нацбанку, Балога, заступник голови Національного банку Шаповалов, який сидить на всіх цих операціях, нарешті зупинитися і подумали про країну", - заявила прем'єр. "Я знаю чого вони хочуть – зробити, щоб було, чим гірше тим краще, щоб створити неможливі умови життя для уряду, а як наслідок і для країни. А також на цьому непогано заробити. Я виступаю радикально проти такої поведінки. Я і фракція, яку я представляю, буде досить радикально діяти проти такої ситуації", - заявила голова уряду.

Тимошенко попередила, що якщо президент не подасть голову Нацбанку на відставку, вона її фракція буде піднімати це питання у Верховній Раді, закликати прокуратуру до звіту, піднімати інформацію до світової банківської спільноти та міжнародних організацій, які займаються незаконним відмиванням грошей, про "всі ці непотрібні оборудки, які робляться в Нацбанку під повним прикриттям президента".

Перед цим Тимошенко звинуватила Нацбанк в штучних спекуляціях на курсі гривні. За її словами, з 1 жовтня нацбанку випустив додатково більше 40 мільярдів гривень. При цьому головним реципієнтом валютних спекуляцій нацбанку, за словами прем’єра, став придбаний Дмитром Фірташем банк "Надра", який отримав 7 мільярдів цих коштів.

Прем’єр Юлія Тимошенко сподівається, що БЮТ в парламенті не допустить розгляду будь-яких питань, поки не відбудеться звіт голови Нацбанку Володимира Стельмаха. Про це Тимошенко заявила в четвер на брифінгу.

"Я сподіваюсь на те, що фракція БЮТ у Верховній раді не допустить розгляду будь-яких питань, поки не буде звіту голови національного банку, і поки не буде подання президента на звільнення Голови національного банку", - заявила Тимошенко. "З цієї хвилини всі компроміси завершилися, і ми будемо діяти абсолютно законним, відкритим і публічним шляхом", - наголосила Тимошенко.

"Коли я попередила Стельмаха та його заступника Олександра Шаповалова, що оприлюдню інформацію (про фінансові спекуляції), вони сказали, що якщо я виступлю публічно, уряд більше не отримає жодної копійки грошей", - додала вона.

"Що це за поведінка, як вона взагалі мала можливість бути і чому Нацбанк собі таке сьогодні дозволяє?!" – обиралась Тимошенко. Вона також наголосила, що справжній курс долара по відношенню до гривні має становити 6,57 за долар.

"Курс гривні, який сьогодні демонструє Нацбанк, не має під собою ніяких економічних причин. Максимум, що може бути на фоні кризи – це 6,57. Це по нашим розрахункам уряду, але не більше", - наголосила Тимошенко.

Вона додала, що "будь-яке нове професійне керівництво НБУ може спокійно повернути курс до економічно і фінансово обґрунтованих меж".

"Я вірю, що з сьогодні Нацбанк почне ставити курс на місце і припинить на цьому заробляти мільярди з своєю бандою разом... Я уважно слідкую за курсом гривні і з кожним кроком курсу гривні я продовжу застосовувати ці кроки, в тому числі і на міжнародному рівні", - наголосила Тимошенко.

УП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Юлія Тимошенко назвала керівництво НБУ бандою, яке намагалось її шантажувати" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008