Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

На посаді керівника Виноградівського БТІ перебуває маріонетка, якого «кришує» голова райради

І знову несправедливість… На цей раз вона «засіла» в стінах Виноградівської районної ради. А точніше в кабінеті її голови – безстрашного і впевненого в безкарності.

Чергова сесія - чергове зібрання депутатів, які в режимі «автопілоту» заходять до зали, голосують, не тямлячи за що, після йдуть до сусіднього генделика на філіжанку кави і розходяться кожен по своїм бізнесовим справам. Така до болі звична картина повторюється від сесії до сесії. Всі спроби розворушити депутатів хоча б на якийсь прояв небайдужості до долі району блокуються з «високої трибуни» голови ради словами: „не робіть бучу!”. Після такого повертаєшся з чергового зібрання з втраченою надією на справедливість.

Ця сесія пройшла саме в такому режимі. Ми були налаштовані отримати обґрунтовані відповіді на питання, які назбиралися за останні тижні.

Взяти хоча б ситуацію з комунальним підприємством - Виноградівським РБТІ. Ще в жовтні цього року закінчився термін контракту з керівником даного підприємства. А досі сесія райради питання щодо продовження контракту не розглядала. Натомість, директор БТІ цілком задоволений сидить в своєму кріслі, розмахуючи РОЗПОРЯДЖЕННЯМ голови райради про продовження терміну дії контракту ще на один рік. А те, що це прерогатива виключно сесії ради, схоже, мало кого цікавить.

Ще декілька років тому в районі мало хто чув про таку установу, аж допоки не прийшов до влади новоспечений районний голова і не посадовив на тепленьке крісло головного кабінету РБТІ свою маріонетку. Тепер слава про підприємство і про його директора зокрема, поширилася на весь район. І не за добрі справи. А за свавілля та безкарність.

Ціни на послуги – для кожного різні, чвари між підлеглими та керівником вже вичерпали «колективне» терпіння. Звільнена, а потім поновлена судом на посаді головний бухгалтер кожного дня змушена терпіти знущання. Працівники вже знесилились від постійного протистояння.

І це при тому, що численні комісії та перевірки останні декілька місяців просто таки засипали комунальне підприємство. Проте, жодна з них не дала об’єктивної правової оцінки діям керівника. Мовляв, є деякі порушення та вони не є настільки суттєвими, щоб дійшло аж до звільнення. А факти, як-то кажуть, «на лице»: систематичне перевищення службових повноважень, використання ресурсів підприємства у власних цілях, примушення працівників працювати незаконно. Одна з таких комісії з числа депутатів райради рекомендувала винести на сесію розгляд питання про звільнення керівника БТІ. Досі це питання не розглядалося. Воно старанно «прикриваєтсья» головою райради.

Проте, попри такі негативні моментами можемо говорити і про деякі перемоги. До прикладу, на цій сесії депутати фракції БЮТ заблокували питання про підняття тарифів на послуги, що надаються районним бюро технічної інвентаризації. Не допустили й підвищення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів. А ще Виноградівський БЮТ підтримав рішення про передачу у власність територіальної громади міста комплексу будівель колишнього еколого-натуралістичного центру для створення на його базі Виноградівського музею винограду та вина.

Кожного разу після чергової сесії районної ради з’являється відчуття власного безсилля і втоми від безкінечного протистояння. Та переборюючи в собі цю слабкість налаштовуєшся на оптимістичну хвилю і з новими силами «вливаєшся» у вир буденного життя, повного проблем та несправедливості. Кому як не нам боротися за неї, відстоюючи право кожного жити гідно?! Адже, справедливість є, і за неї варто боротися….
Прес-служба Виноградівського БЮТу

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"На посаді керівника Виноградівського БТІ перебуває маріонетка, якого «кришує» го" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008