Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

З. ЦВЕКУС: «УЧНІ ЧОПСЬКОЇ ДЮСШ НЕ МАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ НАВІТЬ ПРИЙНЯТИ ДУШ»

Сьогодні ми відкриваємо рубрику, яка покликана донести до чопівчан інформацію про громадян нашого міста, котрі своєю працею славлять Чоп. Започаткувати цю розмову ми вирішили з нейтральної теми, якою звичайно є спорт. Отож пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з директором Чопської дитячо-юнацької спортивної школи Золтаном Цвекусом.


МЧ: Вас знають в Чопі не тільки як викладача школи № 2, але як і директора Чопської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ). Розкажіть про цей заклад докладніше.

— Історія школи починається з лютого 2006 року, коли міська рада прийняла рішення про її утворення. Педагогічний колектив маленький, всього п’ять тренерів, кожен із яких веде свій напрямок роботи. Зокрема, наш спортивно-педа-огічний колектив тренує юнаків тадівчат з легкої атлетики, футболу, тенісу та айкідо. У школі навчається 233 учня.

МЧ: Ну, два роки це, звичайно, не багато, але достатньо, для того щоб зробити принаймні перші кроки у становленні школи як закладу спортивного профілю.

— За два роки роботи школи, скажу без зайвої скромності, нам все-таки вдалось досягти результатів, які можна назвати позитивними. Але є проблема, яка створює незручності в роботі спортивно-педагогічного колективу. Мова йде про відсутність у ДЮСШ власної спортивної бази. Учні школи, на жаль, не мають можливості, навіть прийняти душ. Всі тренування відбуваються на базі спортивно-тренувального комплексу «Локомотив» Львівської залізниці, яка надає нам свої бігові доріжки і зали за домовленістю з Чопською міською радою.

МЧ: Звичайно, що за таких умов не підготуєш олімпійських чемпіонів. Але ж напевне учні школи беруть участь у змаганнях? Чим ви можете похвалитися?

— Дійсно, ми використовуємо будь-яку нагоду, щоб випробувати сили своїх вихованців. Мова, насамперед, йде про відділення легкої атлетики, яке очолює тренер-викладач О. Краменко. У цьому році учні школи взяли участь у 8-ми змаганнях, де показали стабільно високі результати. Особливо вдалим був виступ команди наших юних легкоатлетів на ІІІ Спортивних іграх школярів Закарпатської області, де вони посіли 4-те загальнокомандне місце. Погодьтесь, що це не поганий результат для нашої школи. Результати наших юних спортсменів помічають спеціалісти обласного рівня.. Так, п’ять наших спортсменів легкоатлетів було включено в склад збірної області для участі у міжнародних змаганнях в м. Замость (Польща), де вони достойно представили нашу область та наше місто. Більше того, двоє наших спортсменів були включені до складу збірної Закарпаття для участі у ІІІ Спортивних іграх школярів України, які відбулися у липні в м. Біла Церква.

МЧ: Дійсно, це непоганий початок для юних легкоатлетів Чопа. Варто назвати кращих з них.

— Насамперед хочу відмітити стабільність виступів і високі результати у Полив’яної Христини, яка стала абсолютним чемпіоном області, призером Всеукраїнських змагань, з метання спису; Бабак Тамілу — абсолютну чемпіонку області, члена збірної області з бігу на середній дистанції; Чернянчук Беату — чемпіона та призера області з бігу на середні дистанції; Пивоварника Томаса — чемпіона та призера області, міжнародних змагань, члена збірної області зі штовхання кулі.

МЧ: Щодо здобутків у легкій атлетиці, тут все зрозуміло. Цікаво також дізнатись, як готуються юні спортсмени-футболісти?

— Відділення футболу ДЮСШ, представлене тренерами Мартиненко В. В., Хома С. М. та Кертес Ю. С, досягло значно скромніших результатів, ніж легкоатлети. На 3-х Спортивних іграх школярів Закарпатської області футбольна команда дівчат виборола 8-ме загальнокомандне місце. Команда юнаків старшого віку виступає у чемпіонаті Ужгородського району, представляючи СК «Локомотив» нашого міста.

МЧ: Проте юнацьку команду останнім часом критикують через не дуже переконливі результати. Поясніть дану ситуацію?

— Річ в тім, що організаційно-тренувальним процесом футболістів СК «Локомотив» займається громадське спортивне товариство «Локомотив», яке користується послугами і вихованців ДЮСШ. Погоджуюсь, що досягнення основної футбольної команди Чопа скромні, але це сфера не моєї відповідальності. З цих міркувань утримаюсь від коментування ситуації, що склалась у футбольній команді.

МЧ: Які проблеми, окрім тих, що ви уже назвали, заважають працювати, стримують більш якісну роботу школи ?

— Окрім відсутності спортивно-тренувальної бази, виникає потреба в більш обширному фінансуванні ДЮСШ, що дало б змогу залучити до навчального процесу висококваліфікованих тренерів, преміювати кращих спортсменів та педагогів. Але, незважаючи на ці обставини, колектив чопської ДЮСШ старається робити свою справу якісно. І, звичайно, сподіваємось, що згодом будуть більш високі спортивні результати.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008