Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОП - РОЗПЛІДНИК БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК ?

У вересневому номері МЧ інформувала читачів про існування в Чопі проблеми бродячих собак. Відомо, що це питання є актуальним і для інших міст Закарпаття. Проте, на відміну від Чопа, місцева влада в других населених пунктах нашого краю вживає дієвих заходів, щоб зменшити поголів’я безпритульних собак.

Так зокрема в Ужгороді протягом цього року утилізовано близько 2000 вуличних псів, заявив начальник управління міського господарства Ужгородської міської ради Іван Крайниківський.

910 псів було вбито за кошт міської ради (було виділено 67 тис. грн), інших – за рахунок спонсорської допомоги на ці цілі. Одна ампула отрути коштує 29 гривень.

Протягом року, за інформацією Крайниківського, зафіксовано 532 звернення мешканців Ужгорода до лікарів через укуси бродячих собак. 45 громадян отримали хірургічну допомогу. Збитки від лікування покусаних становлять понад 240 тис. гривень.

Певна річ, що подібні питання хвилюють також мешканців Чопа. З цього приводу чимало чопівчан зверталися до місцевих депутатів, аби ті якось допомогли розв’язати цю проблему.

Як стверджують достовірні джерела, у квітні цього року окремі місцеві обранці навіть скеровували міському голові Галині Цар відповідні депутатські звернення. Прикро, але з того часу міські власті не вдарили, що називається «палець об палець», аби зменшити поголів’я безпритульних собак в прикордонному Чопі.

Якщо справи так підуть і далі говорять стурбовані городяни, то Чоп окрім статусу міста залізничників і прикордонників, найближчим часом може претендувати на статус розплідника безпритульних собак.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Чоп - розплідник безпритульних собак? " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008