Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua
ЧОПСЬКУ ФАБРИКУ «ЛЕ – ГО УКРАЇНА» КУПУЮТЬ МУКАЧЕВСЬКІ “ЛИЖНІ” МІЛЬЙОНЕРИ (ФОТО)

Ну, ніяк в Чопі не може прижитись на тривалий час яке-небудь солідне виробництво. Пам’ятаємо, що кілька років тому у нашому місті під фанфари відкривали фабрику з пошиття жіночого одягу “Ле-Го Україна”, яка давала чопівчанам та жителям навколишніх сіл хоч якусь можливість заробітку.

А нещодавно стало відомо, що ця фабрика перестає існувати, принаймні в Чопі. Весь виробничий комплекс буде продано мукачівському ТОВ «Бліціарт Продукціон». Тепер замість жіночого одягу там буде виготовлятись лижна продукція. Майбутні господарі також обіцяють відкрити дев’яносто робочих місць, що теж непогано. Правда, достовірно невідомо, наскільки це виробництво є екологічно чистим. Але, представники ТОВ «Бліцарт Продукціон» запевняють, що воно є екологічно бездоганним і як найвагоміший аргумент на свою користь, вказують на той факт, що навіть у самому Мукачеві функціонує подібна фабрика. І наостанок «мукачівці» звернулись до міської ради, аби та відразу ж висловила своє відношення до майбутнього виробництва. У разі, якщо не буде згоди на це депутатів, то вони не будуть навіть купувати фабрику «Ле-Го Україна». Звичайно, що розчулені такою увагою з боку мукачівських “лижних” мільйонерів, депутати, зразу погодились на розташування цього виробництва в Чопі, чого не слід було робити, принаймні до того часу, поки у міську раду офіційно не поступлять відповідні документи. Добре це чи погано, час покаже. Але в майбутньому, подібні рішення слід приймати виважено, щоб знову не довелось давати «задній хід», як це сталося з невдахою – алюміневим заводом, що за планами деяких бізнесменів та урядовців, мав розташовуватись в Чопі по вулиці Ужгородська, 2. Сьогодні, навіть соромно згадувати, що депутатська делегація міської ради сформована мерією за особливими критеріями відбору, спеціально їздила до Словаччини і пила там на брудершафт за майбутній завод з переплавки алюмінію в Чопі. Після «вдалої» поїздки в сусідню державу, члени делегації не могли перехвалити всі чесноти і переваги цього заводу. І все йшло до того, що алюмінієвому заводу в Чопі бути. Розпочались кулуарні погодження, видання дозволів тощо. Але тільки коли в ситуацію втрутився особисто депутат І. Левкулич, стало зрозуміло, що чопівчанам хочуть у гарній упаковці нав’язати екологічно-шкідливого «кота в мішку». Після неодноразових критичних виступів депутата в ЗМІ, посадовці мерії зрозуміли, що вони допустили черговий «ляп» і спішно почали давати задній хід. Згодом, розібравшись в ситуації, депутати міської ради не дозволили розташування цього заводу на території Чопа.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008