Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Аржевітіну Ющенко і Балога не указ ! Закарпатська «Наша Україна» відмовилася їхати на «таємний» з’їзд «НУ» (Оновлено).

Як стало відомо «ПіК України», у з‘їзді НСНУ не братимуть участь 4 регіональних осередки партії. Відмовилися їхати до Києва делегати Кіровоградської, Миколаївської, Закарпатської обласних організацій та Київська міська організація НСНУ. У той же час, сам керівник закарпатських "нашоукраїнців" Станіслав Аржевітін на зїзді був присутній. Більше того, він запропонував позбавити мандатів депутатів, які перейшли в ЄЦ і з’їзд його підтримав.

«Ми прийняли рішення на зразок київських колег», - поділився з нашим виданням співрозмовник однієї з обласних організацій.

За його словами, таке рішення може поставити під сумнів наявність кворуму, для якого потрібна участь 2/3 від запрошених на з‘їзд. Така поведінка регіональних організацій може бути пов‘язана з порядком денним з‘їзду.

Раніше повідомлялося, що у суботу, 27 грудня може бути ухвалене рішення про об‘єднання НСНУ з "Єдиним центром", який очолює глава
Секретаріату президента Віктор Балога. Лідером НСНУ є президент України Віктор Ющенко, поваідомляє "Закарпаття online".

А тим часом, як інформує "Оглядач", на з’їзді виступав голова закарпатської обласної організації «НУ» Станіслав Аржевітін. Ющенко на 90 градусів розвернувся на стільці й спрямував на Аржевітіна важкий, як грозова хмара погляд. Однак делегати наче не помітили незадоволення Віктора Андрійовича і проголосували за пропозицію Аржевітіна.

А пропозиція була наступна – відкликати депутатів Закарпатської обласної ради від «Нашої України». Підстави - підтримка сепаратизму русинів. «Також всі ці члени «Нашої України» перебувають в Партії Єдиний Центр», -заявив Аржевітін. Останній аргумент був бронебійним – зал загудів: «Голосувати».

Голосували всі. Чомусь голосував навіть Президент. Щоб зрозуміти проти кого він голосував, треба згадати, що всю цю компанію закарпатських відступників очолює рідний брат Віктора Балоги - голова закарпатської облради – Іван Балога.
Отже з Балогою з’їзд повоював на славу.
Об’єднуватися з «Нашою Україною» «ЄЦу» було дозволено, лише шляхом індивідуального членства. Як це точно підмітила Лілія Григорович: «ЄЦ» оптом приймати не будемо, лише окремими тушками».

Чому делегати так тішилися? Чому питання «необ’єднання» для більшості було ключовим на з’їзді? Все дуже просто: у кого, що болить, той про те і говорить. У Ющенка болить «посада президента» і Тимошенко його конкурент – отже головний ворог. А у голів обласних-районих організацій відповідно болить посада голови і тут їм Тимошенко не ворог, тут конкурент Балога. Адже це Балога створив альтернативну партію і обласні-районні керівники «НУ» не безпідставно вважають, що під час об’єднання їх структури замінять структурами «ЄЦ», а на їх посади прийдуть інші люди.

Отож делегати «НУ» готові підтримати Президента у боротьбі хоч проти Тимошенко, чорта лисого чи духа святого, з однією умовою – жодного об’єднання з «ЄЦ». Це зрозумів Ющенко і не ризикнув зачепити святі почуття делегатів. А делегати відповідно підтримали свого лідера у всіх випадах проти Тимошенко, а їх було чимало…

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Аржевітіну Ющенко не указ ! Закарпатська «Наша Україна» відмовилась їхати на «та" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008