Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Після «вдалих» переговорів Ющенка з Путіним, Газпром хоче підняти ціну на газ до $418

Ціна газу для України з 1 січня може скласти $418 за тисячу кубометрів. Про це заявив голова правління "Газпрому" Олексій Міллер у ході переговорів з делегацією НАК "Нафтогаз" у понеділок, повідомляє Інтерфакс. Проте, ця обставина не засмутила Ющенка і зразу після телефонної розмови він поїхав у свою гірську резииденцію "Гута" готуватися до святкування нового року.

"У випадку переходу на ринкові, відповідні європейським, ціни для України, розрахункова ціна на 1 січня 2009 року повинна скласти $418 за тисячу кубометрів", - сказав він.

Як відомо, раніше президентам України та Росії в телефонній розмові не вдалося домовитись про поставки газу на 2009 рік.

Досягти домовленості з Україною з приводу проблеми оплати боргу по газу поки не вдалося, заявив прем'єр Росії Володимир Путін.

"Тільки що розмовляв з Віктором Андрійовичем (Ющенком) майже годину - поки не домовилися", - заявив Путін у понеділок журналістам у Москві, повідомляє Інтерфакс.

Відповідаючи на питання про те, чому не домовилися, Путін заявив: "Платити не хочуть".

Як відомо, глави урядів Росії та України 2 жовтня підписали меморандум про співробітництво в газовій сфері. Одним із ключових положень документа є можливість переходу на прямі довгострокові відносини між "Газпромом" і "Нафтогазом" з 1 січня 2009 року.

При цьому "Газпром" зберігає можливість продавати прямо кінцевим споживачам України 7,5 млрд куб. м газу в рік. Документом був підтверджений намір поетапного переходу на ринкові, економічно обґрунтовані і взаємопогоджувані ціни на газ для України, а також тарифи на транзит газу по її території.

Умовою виконання положень меморандуму є повне погашення "Нафтогазом" усієї наявної заборгованості за поставлений газ.

До кінця року НАК необхідно заплатити більше $2 млрд, однак, за даними російської компанії, українська сторона не має можливості погасити цей борг у необхідний термін грошовими коштами.

"Газпром" запропонував "Нафтогазу" зарахувати цю суму в рахунок оплати за майбутній транзит російського газу в Європу, однак українська сторона поки не прийняла цю пропозицію.

У "Газпромі" говорять, що без контракту на постачання газу з 1 січня нового року не будуть мати юридичних підстав для постачання газу в Україну.

УП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Після «вдалих» переговорів Ющенка з Путіном, Газпром хоче підняти ціну на газ д" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008