Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чиновники Закарпаття кризи не відчувають. Вони її створюють.

2008 рік, який добігає кінця, запам’ятається закарпатцям тотальним зниженням якості життя. Некомпетентна , непрофесійна, а , головне, безвідповідальна влада клану Балог , яка в умовах тотального правового нігілізму практично захопила всі державні інституції на теренах області, звісно, не призвела до масового зубожіння трудолюбивих і терпеливих закарпатців. Вони споконвіку навчилися з гідністю і покладаючись лише на власний розум і свої сили долати будь-які труднощі.

Однак завдяки нехлюйству і безпорадності обласних і місцевих чиновників на Закарпатті політики, влада, державні інституції, і , зрозуміло, правоохоронні органи і судові інстанції повністю себе дискредитували.

Навряд чи в наступному році комусь та й вдасться бодай на пункт підвищити обвислий рейтинг корумпованої закарпатської влади.

Найпотворніше цинізм місцевої влади виявляється у час світової фінансової кризи. З одного боку на світову фінансову кризу закарпатські опришки при владі списують всю свою управлінську неграмотність. А , з іншого, на кшталт весільного губернатора Гаваші заявляють, що «наша область чи не найменше зі всіх регіонів країни відчула кризові процеси» .

Звісно, чиновники з обласного Білого дому на кшталт Гаваші, Балоги і районних комбінаторів і їх сімей кризи не відчувають.

Вони –їх створюють.

Назвіть, до прикладу, ще одну область в Україні, де борги по зарплаті за 11 місяці зросли на 550 відсотків…А на Закарпатті саме так.

Керівники області цього не помічають.

Як, очевидно, не помічаютьі того, що підприємства Закарпаття упродовж року стрімко скорочують своє виробництво, тривають масові звільнення робітників і службовців.

Лідер закарпатської економіки «Єврокар» зменшив свої обсяги на 50% та відправив у вимушену відпустку 1000 працівників. Великі проблеми почали відчувати мукачівський «Точприлад», воловецький «Полімер-Техніка», берегівський «Берег Кабель ГМБХ», Свалявське лісове господарство, ряд деревообробних підприємств та легкої промисловості. Багато працівників на підприємствах переводять на неповний робочий день. Зокрема, Берегівський радіозавод перевів 300 працівників, стільки ж у СП «Айсберг».

Найбільше в області криза торкнулася будівельної галузі та ринку нерухомості. Без роботи залишилось 20,1 тис. людей.

Через корумпованість влади і непрозорі схеми інвестори впродовж останніх років масово тікають з області. . Обсяг інвестицій в регіоні лише за І половину цього року, тобто, задовго до початку світової фінансової кризи, скоротився на третину.

За словами експертів реальну картину кризи спостерігатимемо десь у лютому наступного року. Мається на увазі, спостерігатимемо всі ми, закарпатці. Окрім, звичайно, керівників області.

Вони кризи вперто не помічають. Їх покликання – не помічати, а створювати кризи.

СвітОГЛЯД

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Чиновники Закарпаття кризи не відчувають. Вони її створюють" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008