Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Ющенко хоче заробити на газі мільярди для проведення наступної президентської кампанії

"Як не шкода, але сьогоднішній газовий конфлікт на 90% зумовлений внутрішньо українською політичною ситуацією. Посередницьку структуру між "Газпромом" і "Нафтогазом України" - РосУкрЕнерго - привів в Україну Ющенко. Цю структуру контролювали Партія Регіонів і члени родини Ющенка.

Вони зацікавлені у збереженні мінімальної ціни на газ, оскільки різницю між придбаним і спожитим газом можна продавати на Захід, а кошти - мільярди - використовувати для власних цілей, для проведення наступної президентської кампанії.

Показово, що українсько-російські переговори 31 грудня були перервані за наказом Ющенка. Ініціатори з Секретаріату розраховували, що, шантажуючи Росію припиненням транзиту газу до країн Західної Європи, зможуть утримати мінімальну ціну на газ для України. Цього не сталося", - прокоментував 9 січня ZAXID.NET депутат Верховної Ради від КПУ Олександр Голуб заяву прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна про політичну вигоду від газового конфлікту української влади.

О.Голуб також додав: "Ця гра клану Ющенка шкодить і громадянам України, і її міжнародному авторитетові, і стосункам з Росією". Він бачить єдиний спосіб виходу із ситуації, що склалася. "Такі стратегічні галузі, як постачання гази і нафти, мають бути в Україні під жорстким контролем держави, а не комерційних структур.

Крім цього, уряд і Президент мають докласти зусиль, щоб поцікавитися, на які цілі іде власне український газ, якого вистачило б для повного забезпечення потреб населення. - прокоментував О.Голуб - Також потрібно, щоб стосунки із стратегічними партнерами були дійсно стратегічні і партнерські, треба припинити проводити антиросійську політику. Власне русофобська політика, започаткована Ющенком і українським МЗС, дали плачевні результати для української економіки. І, на жаль, розплачуватися доводиться народу, країні".

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Ющенко хоче заробити на газі мільярди для проведення наступної президентської ка" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008