Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

МІНОСВІТИ ВВАЖАЄ, ЩО ЗЛИДАРЯМ ОСВІТА НЕ ПОТРІБНА

Спочатку - офіційне повідомлення: Міністерство освіти і науки рекомендує абітурієнтам із малозабезпечених сімей тверезо оцінювати свої матеріальні можливості і вступати у вищі навчальні заклади на бюджетну форму навчання. Про це йдеться в аналітичній доповіді про стан організації роботи зі зверненнями громадян до Міносвіти за 2008 рік.

Спочатку - офіційне повідомлення: Міністерство освіти і науки рекомендує абітурієнтам із малозабезпечених сімей тверезо оцінювати свої матеріальні можливості і вступати у вищі навчальні заклади на бюджетну форму навчання. Про це йдеться в аналітичній доповіді про стан організації роботи зі зверненнями громадян до Міносвіти за 2008 рік.
Міносвіти повідомляє, що у 2008 році на розгляд Міністерства надійшло 7 390 звернень від громадян, зокрема, 20,1%, або 1 487 звернень - повторно. При цьому значна частина повторних звернень надходила від батьків студентів щодо зниження вартості навчання у приватних ВНЗ.

"Вступникам із малозабезпечених сімей Міністерство рекомендує обирати для навчання державні вищі навчальні заклади з бюджетною формою навчання", - сказано в доповіді.

Що таке "малозабезпечені сім'ї"? На сьогодні це 75 % населення, які не в змозі платити 3-5 тисяч доларів за семестр. А може, справді - піти назустріч, щось змінити у ВНЗ?..

А ми поставимо запитання інакше - а навіщо "малозабезпеченому бидлу" взагалі вчитися? Що менше людина освічена - тим легше нею керувати. А керувати ними будуть діти з "еліти", які навчаються за гроші батьків у престижних ВНЗ.

Ми б не зачіпали тему, якби пропрезидентський сайт УНІАН, який давно перестав бути інформаційною агенцією, обслуговуючи інтереси вузької групи осіб, не опублікував інтерв'ю з доньками міністра закордонних справ пана Огризка.

Що являють собою доньки одного з найбільш проукраїнських міністрів, який навіть у Москві, чудово володіючи російською мовою, вимагає собі перекладача? Навіть Віктор Ющенко визнав, що російська - це мова міжнаціонального спілкування: неодноразово буваючи у Тбілісі, він на вуличних мітингах говорив "москальською мовою".

А ось доньки пана Огризка вважають рідною... Ой, тут складно. В усякому разі, слово "веселка" одна з доньок - Леся - довго не могла пригадати і скористалася ріднішим для себе - "rainbow".

Смішно читати, як дівчатка, які ще нічого у своєму житті не досягли, роздають інтерв'ю, відверто паскудячи татові. При цьому їхній світогляд лежить у тій же площині, що й офіційна (!) заява Міносвіти - злиденному бидлу, яке навіть на одяг з останніх колекцій грошей не має, нічого робити в супер-пупер Інституті міжнародних відносин.

Дозволимо собі невелику цитату (мовою оригіналу): "Звісно, що у нас в інституті по студентах видно, що ми не якесь ПТУ, радіофізики чи хіміки (без будь-яких образ). В нас студенти дійсно одягаються зі смаком. Це така наша особлива риса".

Ваша "особлива риса" - це батькові гроші. А зовсім не смак, який не має нічого спільного з вартістю речей. Адже це не вони заробили собі гроші на вбрання. Не вони заробили гроші на круті тачки (хто їздить іноді повз Інститут, не дадуть збрехати - найкрутіші виставки "відпочивають").

Доньки Огризка вже почуваються "елітою", до якої "маленьким українцям" явно не дотягтися. І не приховують - саме ми, випускники Інституту, керуватимемо вами, бидлом - фізиками, хіміками, математиками. І це зовсім не одвічна суперечка фізиків та ліриків - це байдуже ставлення до реальної еліти нації якихось псевдогуманітаріїв (адже це навіть не "лірики"), які знають лише мови і не більше. Але й тих часто не знають...

Страшно подумати, що такі "огризки" представлятимуть за кілька років Україну за кордоном. І керуватимуть Україною. Бо вони не приховують: "Нам розповідали: ми не маємо вас навчити всьому, а маємо скерувати вас як майбутніх керівників: у чому слід розбиратися". За логікою - правильно. Але які з Інституту міжнародних відносин виходять керівники - ми бачимо на прикладі більшості випускників останніх років. Ой, не дай Боже. Бідна Україна...

Найстрашніше, що в такому віці - 16, 17, навіть 20 років - це не власні думки. Це ретрансляція "кухонних розмов". Тобто, ставлення в сім'ї міністра закордонних справ до українців. А тому ми абсолютно не дивуємося заяві Міносвіти про те, що "нееліті" треба навчатися там, де їй вкажуть.

P.S. "Тато дуже любить свиней – це його одна з найулюбленіших тварин", - стверджують дівчата. Цікаво, тато подякував їм за такий прекрасний подарунок? Свиня у вигляді інтерв'ю виявилася навіть дуже великою.

Фроїм Нудель. INTV

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"МІНОСВІТИ ВВАЖАЄ, ЩО ЗЛИДАРЯМ ОСВІТА НЕ ПОТРІБНА" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008