Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Петьовка пропонує долати кризу «регіонам», а грошей хоче, як у Франції

«В умовах економічної кризи 2009 року Київ має надати більше повноважень регіонам», - вважає народний депутат, член президії Єдиного Центру В.Петьовка. Незрозуміло тільки, як буде кореспондуватись дана пропозиція народного депутата з попередньою ініціативою ЕЦ стосовно створення в України Антикризового центру, який передбачає концентрацію усіх зусиль з подолання кризи в «одних руках».

«В умовах економічної кризи 2009 року Київ має надати більше повноважень регіонам», - вважає народний депутат, член президії Єдиного Центру В.Петьовка.

"Відповідальність за якість медицини та освіти лежить на плечах регіональної та місцевої влади. Але коштів на це виділяється обмаль навіть тим регіонам, які справно сплачують податки в бюджет», - пояснює народний депутат, - «Тому, потрібно переглянути пропорцію розподілу місцевих податків на користь місцевої влади».

«У Європі, зокрема у Франції, ще у 2004 році центральна влада віддала регіонам частину повноважень в економічній сфері», - зазначає політик, - «Місцеві податки фактично повністю підконтрольні місцевої влади і йдуть на потреби регіону. Таким чином місцеві бюджети виконуються, регіони самі визначають пріоритетні потреби, на які спрямувати кошти, та швидше розвиваються».

«У 2009 році, в умовах економічної кризи, Україні потрібно піти таким самим шляхом. Це дозволить підвищити ефективність місцевої влади та дасть можливість оперативніше реагувати на кризові явища», - підсумовує В.Петьовка.

Незрозуміло тільки, як буде кореспондуватись дана пропозиція нардепа з попередньою ініціативою ЕЦ стосовно створення в України Антикризового центру (http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=304), який передбачає концентрацію усіх зусиль з подолання кризи в «одних руках».

МЧ, за матеріалами Інтернет-видань

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Петьовка пропонує долати кризу «регіонам», а грошей хоче, як у Франції" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008