Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

В.МАГА: «РЕМОНТ КЛАСНИХ ПРИМІЩЕНЬ ШКОЛИ ЗДІЙСНЮВАВСЯ СИЛАМИ БАТЬКІВ» (ФОТО)

Лічені дні розділяють нас від початку нового навчального року. Звичайно, що до цієї події готуються і учні і батьки, але, насамперед, педагогічні колективи шкіл. Як обстоять справи на шкільній ниві, ми поцікавились у директора Чопської загальноосвітньої школи I-III ступеня № 2 Маги Василя Васильовича, інтерв'ю з яким пропонуємо вашій увазі.

Мага Василь Васильович


МЧ: Василю Васильовичу! Навчальні канікули зали-шились позаду, через декіль-ка днів стартує новий навчальний 2008-2009 рік. Але перед тим хотілось би дізнатись наскільки вдалим виявився попередній нав-чальний рік ?

— Попередній навчальний рік на мою думку, в цілому виявився вдалим. Випускники 9-х та 11-х класів успішно закінчили школу. При цьому 27 учнів взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні і більшість з них поступили у різні вищі навчальні заклади Закарпаття. Протягом навчального року кращі учні школи брали участь в олімпіадах, конкурсах тощо. Зокрема, Малеш Вікторія стала призеркою обласної олімпіади з англійської мови, а Томбіштейн Вікторія та Сабо Іветта - з угорської мови.


МЧ: А скільки ваших вихованців в цьому році стали “медалістами” і яка перспектива у наступному році?

—У 2007-2008 навчальному році Срібною медаллю були нагороджені Тарасова Богларка, Євчук Юлія, Білей Корнелія, Гадар Евелін. Що стосується наступного навчального випуску школи, то за резуль-татами семестрового і річного оцінювання, троє учнів є кандидатами на Золоту медаль, а одна учениця — на Срібну медаль.

МЧ: Ну, а тепер дозвольте поцікавитись, наскільки підготовлена матеріально – технічна база школи до навчального процесу ?

— В основному до навчального процесу матеріально-технічна база підготовлена добре. У школі повністю обладнаний комп’ютерний клас. Учні мають можливість користуватись інтернетом.

Крім комп’ютерного класу, у школі наявні такі кабінети: біологічний, хімічний, фізичний, української мови та літератури, початкової освіти. Їх матері-альнотехнічне забезпечення дає можливість здійснювати нав-чальний процес на належному рівні. Про це свідчить те, що кабінет української мови та літератури два роки поспіль посідав перше місце в огляді-конкурсі кабінетів української мови шкіл області з угорською мовою навчання, був нагороджений. А кабінет «Казкова школа» зайняв перше місце у конкурсі на кращий кабінет початкової школи.

МЧ: За рахунок яких коштів здійсню-вався ремонт школи напередодні нав-чального року ? Скільки коштів на ці потреби поступило із міського бюджету?

— Ремонт класних приміщень школи здійснювався силами батьків. Із міського бюджету були профінансовані роботи по переведенню школи на автономну систему опалення та її реконструкцію, капітальний ремонт каналізації та системи водопоста-чання їдальні.

МЧ: Скільки навчальних класів і учнів загалом будуть розпочинати навчальний рік?

— У новому навчальному році буде сфор-мовано 23 учнівських класи.

МЧ: Як ви оцінюєте нововведення, запро-ваджене Міністерством освіти з цього року, щодо створення навчальних класів з гуманітарним ухилом навчання та класів з поглибленого вивчення точних дисциплін ?

— Сама ідея запровадження профільного навчання непогана та сучасна. У нашій школі ще минулого року створено філологічний та універсальний клас. У філологічному класі учні поглиблено вивчають мовний цикл предметів, що дає можливість учням підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів на належному рівні.

МЧ: Чи не готуєте Ви (педагогічний колектив) яких-небудь сюрпризів учням в наступному навчальному році ?

— У наступному навчальному році планується відкриття спеціального класного приміщення для лекційних занять, де вчителі різних предметів матимуть можливість у роботі застосувати мультимедійні засоби навчання.

МЧ: Очолювана Вами школа «угорсько- мовна», цікаво дізнатись чи у достатній кількості школярі забезпечені навчальними посібниками ?

— Учні 1-7 класів забезпечені навчальними посібниками у достатній кількості. Однак підручниками з фізики для 9 класів, угорської мови і української літератури 10-11 класів та всесвітньої історії - учні не забезпечені.

МЧ: Читачам, напевне, цікаво буде довідатись чи діють при школі гуртки або секції тощо ?

— Звичайно. У позаурочний час у школі працюють гуртки: хімія у побуті; християнська етика; краєзнавчий гурток; театрально-літературний; гурток правопису; стрілецький гурток; спортивна секція і хор;

МЧ:У минулому році запроваджено суцільне зовнішнє тестування замість екзаменів. Яка Ваша думка з цього приводу? Чи варто щось змінити у процедурі зовнішнього тестування?

— Як на мене, незалежне зовнішнє оцінювання викоренить корупцію при вступі до вищих навчальних закладів, однак процедура незалежного зовнішнього оцінювання потребує удосконалення. По-перше, краще було б якби учні проходили незалежне оцінювання у навчальному закладі. По-друге, тести для незалежного оцінювання слід складати у рамках шкільних програм. Оскільки, зі слів випускників у тести з української літератури минулого року, були включені питання, які не вивчаються у національних школах.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008